Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

hankook 205/55/16 125 tl ye bedava...

GÖKHAN ŞİMŞEK

Kayıtlı Üye
arkadaşlar bugün lastikçi arkadaşıma gittim gökhan dedi hankook da kampanya var 125 tl!!!elimi sürdüm lastik yumuşak gibi sanki leona çok iyi olur gibi düşündüm ne dersiniz???hankook nasıl bizim yedek tekerler de hankook...yahu erken bitse bile 125 tl yarı fiyata ...

Ben leonda hankook ventus rs kullanmıştım, hankok çok iyi yol tutuyor fakat sanırım biraz çabuk eriyen bi lastik, şu anda benim jantlarla lastikler ozanın araçta olması lazım değiştirmediyse, onunda izlenimlerini alabilirsin

Ben leonda hankook ventus rs kullanmıştım, hankok çok iyi yol tutuyor fakat sanırım biraz çabuk eriyen bi lastik, şu anda benim jantlarla lastikler ozanın araçta olması lazım değiştirmediyse, onunda izlenimlerini alabilirsin

teşekkür ederim hakanım...ben de sanki yol tutuşu iyi olacak diye düşünüyorum ama yol gürültüsü daha az alır diye düşünüyorum ne dersin...

ewet hakonun dediği gibi hankooklar şuan takılı benim araçta. yol tutuş gerçekten çok iyi, oldukça güzel bir yol tutuşu var

ama konfor ve yol gürültüsü için aynı şeyi söyleyemeyeceğim, yol gürültüsü ve lastik gürültüsü çok fazla, hatta aşırı fazla diyebilirim, arabama binen bu ne sesi diyor :)

fiyatı ıyı fakat cabuk erıyor haberınız olsun
bizim 206 da var cabuk erıdı
birde cok çivi toplamakta

ewet hakonun dediği gibi hankooklar şuan takılı benim araçta. yol tutuş gerçekten çok iyi, oldukça güzel bir yol tutuşu var

ama konfor ve yol gürültüsü için aynı şeyi söyleyemeyeceğim, yol gürültüsü ve lastik gürültüsü çok fazla, hatta aşırı fazla diyebilirim, arabama binen bu ne sesi diyor :)
acaba lastik ebatlarından olmasın arkadaşın sport up a bindim acayip uğultu duydum bence ondandır sanırım 225 lastik seninki değilmi kardeş...

Ozan abinin lastikleri dişleri bakımından cok hosuma gitti benim su kanalları olabildiğince fazla:)

hem gürültülü hemde çabuk eriyorsa bence bulaşma önce güvenlik.

Geri
Üst Alt