Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

hankook 205/55/16 125 tl ye bedava...

Yakın Zamanda Jant Almayı Planlıyorum. Lastik konusunda Benimde Tavsiyelerinize ihtiyacım var.

Yakın Zamanda Jant Almayı Planlıyorum. Lastik konusunda Benimde Tavsiyelerinize ihtiyacım var.

beni fiyatıyla uygun olsun ama yol tutuşu tatmin etsin diyorsan; GT Radial tavsiye edebilirim. ama hankook kendisini giderek aşıyor.

bilginize....

Jant Konusunda mehmetelt (karabük) arkadaşım yardımcı olabilir.

arkadaşlar sıcak asvaltta karadeniz sahil yolunda leonun içine ses mes hiiiiç birşey gelmiyor benim lastiklerle (turanza er 300/ 205 55 16) ama mıcır asvaltta babam diyor ki ne güzel eskiden köyde değirmen sesi gibi ne hoş ses ya diyor???gülermisin ağlarmısın annem de diyor ki ne biçim sestir kafam şişti ama babam mutlu oluyor köyü çocukluğunu hatırlıyormuş!babam mutlu olunca ben de oluyorum vallaha tek tesellim:)

Jantlar Köning Again 5 Siyah kırmızı Şerit Düşünüyorum. 800-1000 Lira Ayırabilirim Lastiklere.

güzel bi lastik kullanışlı sert hareketlere gelsede ıslak zeminde biraz zayıf ama kullanılır!!! bende kumho kullanıyorum hankook da kullandım fiyatına göre çok başarılı bi lastik...

Tercihlerinizi bulunduğunu ilin iklim satlarına göre yapmalısınız...

Geri
Üst Alt