Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

hankook 205/55/16 125 tl ye bedava...

2006 connect üzerinde geldi 20000 kmde çöpe attk ama süper arkayı savuruyordu zevk için istersn belki :D

2008 connect üzerinde başka model geldi idare eder gibiydi 5000 km toledoda kullandım ses yapıyor orta seviye tutunuyor ancak buda ömürlü değil 40000 km oldular yakında onlarıda atarız.

2006 connect üzerinde geldi 20000 kmde çöpe attk ama süper arkayı savuruyordu zevk için istersn belki :D

2008 connect üzerinde başka model geldi idare eder gibiydi 5000 km toledoda kullandım ses yapıyor orta seviye tutunuyor ancak buda ömürlü değil 40000 km oldular yakında onlarıda atarız.

valla ben yol tutuş konusunda hiç sıkıntı yaşamadım şu güne kadar maşallah

valla ben yol tutuş konusunda hiç sıkıntı yaşamadım şu güne kadar maşallah

model neydi :D

connectin üzerinde gelen lastiklerle peder iki kez kaza atlattıktan sonra söküp attı bildiğin. ikinci connectte gelenler daha kaliteli çıktı ama onlrda uzun ömrülü olmadı.

Bende 1 ay önce aldım, 150 TL'den,
Ses olayı çok fazla değil bence. (205 55 15)

Allah Allah ben tam aksine yol tutuşundan son derece memnunum, yayında etkisi vardır tabi ama bazen girdiği virajlara ben bile inanamıyorum:)

hankook tamamen yenilendi eski hankook lastiklerle alakası yok ve gerçekten çok geliştirildi ucuz olmasının sebebi yenilenmesinden kaynaklanıyor

ben alırken hankook kumho arasında kalmıştım gittim kumho aldım ertesi hafta pişman oldum hankook almadıgıma fiyatı gerçekten güzel almanızı tavsiye tavsiye ederim yanak korumalı modelleri sadece biraz sert oluyor ama yol tutuş sessizlik gerçekten başarılı

Geri
Üst Alt