Hangisini tavsiye edersiniz? | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye
  • Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from the forum

Hangisini tavsiye edersiniz?

cckoc

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar bir süredir kullandığım Blackberry 'mi (9000Bold) geçen perşembe günü itibarıyla malesef kaybetmiş/çaldırmış bulunmaktayım. Savcılığa gereken başvuruyu yaptım ama çok büyük beklentiler içerisinde değilim açıkçası. Yeni bir telefon için araştırma yapıyorum. Push mail özelliği olan bir telefon tercihim olmakla beraber sizin de düşüncelerinizi almak istedim. Uzun zamandır telefon piyasasını takip etmiyorum. İş amaçlı kullanacağım bir telefon bakmaktayım.

Aklınıza gelen herhangi bir marka model olursa paylaşırsanız sevinirim.

Bir de Kaybettiğim telefon kontratlıydı Turkcell'den ve kontrat iptal edilemiyor. 130 lira 9 ay daha ödemem gerekiyormuş. Bunu engellemenin bir yolu varmıdır, bilen varsa ve paylaşırsa sevinirim.

Teşekkürler

schumi

Kayıtlı Üye
Geçmiş olsun Natan..Kontrat iptal edilememesi çok saçma bişey..:(

Pascal

Kayıtlı Üye
Natan, geçmiş olsun öncelikle

kontratın devam ettiği için kontratlı cihaz alamayacaksın zaten. peşin para verip direk cihaz satın alacaksın. Push mailde BB'den iyisi yok. Eğer kontratında BİS varsa yeni çıkan Blackberry 9700 (Bold2) yi alabilirsin. Turkcellerde peşin fiyatı sanırım 1100tl civarındaydı.

xartal

Kayıtlı Üye
kontrat iptali söz konusu değil:) benim tavsiyem iphone olur ama dokunmatik kullanamam derseniz blackberry

Floydian

Kayıtlı Üye
Eskiden babamın 6310'u çalınmıştı cebinden bir konser sırasında 1.5 yıl sonra bulundu. Tabi biraz yıpranmıştı..

SİMON

Kayıtlı Üye
geçmiş olsun keske telefonu sıgortalatsaydın natan...
iphone 3 GS ıyı dıyorum tabi dokunmatık sorun olmassa...

cckoc

Kayıtlı Üye
Teşekkür ederim iyi dilekleriniz için. Evet malesef kontratlı alınamıyor. Zaten bundan sonra da kontratlı telefon almam.
E71 im vardı Blackberry aldım diye neredeyse yarı fiyatına vermiştim. Açıkçası çok pişmanım. Ama muhtemelen Bold 2 alacağım iphone u kullanamıyorum. Dokunmatik zor geliyor:)

Pascal

Kayıtlı Üye
Teşekkür ederim iyi dilekleriniz için. Evet malesef kontratlı alınamıyor. Zaten bundan sonra da kontratlı telefon almam.
E71 im vardı Blackberry aldım diye neredeyse yarı fiyatına vermiştim. Açıkçası çok pişmanım. Ama muhtemelen Bold 2 alacağım iphone u kullanamıyorum. Dokunmatik zor geliyor:)

9700 gerçekten çok güzel bir telefon, dediğim gibi onu düşüneblirsin

ben şuan e71 kullanıyorum, beklediğimden çok çok daha iyi bir telefon, inanılmaz memnunum şuan, tekrar bir geri dönüş de yapabilirsin:)

kasası çok hoş elimden düşürmek istemiyorum :)

PATRON

Administrator
kontral iptal edebilirsin ama tabiki cayma bedelini ödemen şartıyla oda astarından pahalı... Müş.hizmetlerine tel. edip cayma bedelini ogrenebilirsin.

Ben cihaz olarakta kesinlikle iphone derim.