Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Hangisi sizce daha iyi?

Hangi SUV

• Kullanılan toplam oy
    34
arkadaslar yakın bır zamanda ust segment suv alacagız pıyasada cok bılınen land rover ozel servısındekı mudurle muhabbetımızde bana şunu aktardı

dünyada binilecek jeep ler ve 4*4 otomobıller vardır jeepler de 1cı sırayı defender almıstır ve yenı modellerınde land rover araclarına bu ruhu kaybetmeden yansıtmıstır bırde toyota land cruiser vardır hıc luks vaadetmez ancak en ıyı ıkı arazı aracından bırıdır (bu arada range sport a tam olarak arazı aracı gozuyle bakmıyor )

alman suv ları suv degıl sehır aracıdır arada yerlere kar yagarsa yada bır cukurdan gecmek gerekırse ozellıklerı işe yarayabılır

porsche ise bara gıdıp pıyasa yapma aracı :)

şimdi işin farklı bır yonune gelelım arkadaslar ufak aracta dunyanın en kalıtelı 4*4 unun subaru da oldugunu söylüyor

bu arada amerıkan jeeplerıne gelınce 4çekerın fazla benzın yakmaktan baska bır ıse yaramadıgın kanısında

arkadaslar açıkcası vergısınden dolayı range sport gozumuzde hos gozukuyor ancak cayenne de uygun fıyatıyla ınsanı tahrık edıyor

Şemun'um prestij konfor bunlara bişi demem ama güç olarak nerdeyse hepsi daha güçlü 350 CDI'dan.. :)

yiğitcim haklısın aslında cumlemı şoyle tamamlamam lazım gucu rakıplerınden az ama bana gore yeterli...

aslında ankettekı araclardan yoplasan 3-4 tanesıne bındım ama GL benı en cok etkıleyen araclardan bırı rahatlık ve kalıte hıssı resmen uçuk...

hiç birini kullanmadığım için bilemicem:) görsellik olarak diyorsan x6 güzel

+amg

---------- Post added at 21:56 ---------- Previous post was at 21:53 ----------

bu arada gl kullanan varmı ? cok savruldugu soylenıyor

pek savrulmuyor ama ebat bıraz buyuk oldugu ıcın yuksek hızlarda tatlı tatlı makas yapmak ıstersen savruluyor hafıften..:) ben kullanmadım ama sofor koltugunun yanındaydım

arkadaslar yakın bır zamanda ust segment suv alacagız pıyasada cok bılınen land rover ozel servısındekı mudurle muhabbetımızde bana şunu aktardı

dünyada binilecek jeep ler ve 4*4 otomobıller vardır jeepler de 1cı sırayı defender almıstır ve yenı modellerınde land rover araclarına bu ruhu kaybetmeden yansıtmıstır bırde toyota land cruiser vardır hıc luks vaadetmez ancak en ıyı ıkı arazı aracından bırıdır (bu arada range sport a tam olarak arazı aracı gozuyle bakmıyor )

alman suv ları suv degıl sehır aracıdır arada yerlere kar yagarsa yada bır cukurdan gecmek gerekırse ozellıklerı işe yarayabılır

porsche ise bara gıdıp pıyasa yapma aracı :)

şimdi işin farklı bır yonune gelelım arkadaslar ufak aracta dunyanın en kalıtelı 4*4 unun subaru da oldugunu söylüyor

bu arada amerıkan jeeplerıne gelınce 4çekerın fazla benzın yakmaktan baska bır ıse yaramadıgın kanısında

arkadaslar açıkcası vergısınden dolayı range sport gozumuzde hos gozukuyor ancak cayenne de uygun fıyatıyla ınsanı tahrık edıyor

Subaru'ya motoru için en iyi diyo olabilirler..boxer dizel var onda..
sadece görünüşünden off road yeteneğini bilmiyorum bi testini de izlemedim..ama görünüşü başarılı..

ABD'de emisyon yasalarından dolayı Merc'le VW aralarında yardımlaştı bile dizel verimliliklerini iyileştirmek için..

bu arada gl kullanan varmı ? cok savruldugu soylenıyor

bizim okulda ufak tefek bi kızda vardı..
1 sene GL'le gidip geldi bu sene arabayı da kızı da hiç görmüştüm savrulmuştur belki.. :D :D

Subaru'ya motoru için en iyi diyo olabilirler..boxer dizel var onda..
sadece görünüşünden off road yeteneğini bilmiyorum bi testini de izlemedim..ama görünüşü başarılı..

ABD'de emisyon yasalarından dolayı Merc'le VW aralarında yardımlaştı bile dizel verimliliklerini iyileştirmek için..

bizim okulda ufak tefek bi kızda vardı..
1 sene GL'le gidip geldi bu sene arabayı da kızı da hiç görmüştüm savrulmuştur belki.. :D :D

hahahahahHAHAHAH ıyıymıs !!!

Defender zaten bu işin anası..
Discovery'ler de hemen arkasında..
video bölümüne onların yaptığı "show"larla ilgili bi konu açmıştım..

Geri
Üst Alt