Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Hangisi sizce daha iyi?

Hangi SUV

• Kullanılan toplam oy
    34
x6 yı seçtim...inanılmaz kaslı ve korkutucu bi araba...bide benzinlisini getirseler Tr'ye daha bi yakışıcak öle bi kasaya homurdayan bi motor ;)

Range Sport hangi motorla ankette. ??

2.7L TDV6 mı yoksa yeni çıkan TR'de de artık öyle mi bilmiyorum ama 270 küsür hp'lik 3.6L TDV8 mi. ??
2.7L TDV6'ysa onlar 200-205km/h'den daha yukarısını göremiyo da ondan soruyorum.. :)

range sport hangi motorla ankette. ??

2.7l tdv6 mı yoksa yeni çıkan tr'de de artık öyle mi bilmiyorum ama 270 küsür hp'lik 3.6l tdv8 mi. ??
2.7l tdv6'ysa onlar 200-205km/h'den daha yukarısını göremiyo da ondan soruyorum.. :)

3.0 d

ben de X6 derim..
aralarındaki en verimli motor da BMW'da olması lazım..250hp civarı..
Porsche sahibi olmak da güzel olurdu ama Porsche'ye yakışmayan bi motoru var bence..
BMW 40d'yi Cayenne'e koysak süper bi kombinasyon olurdu ama her şekilde X6'ya bayıla bayıla binerdim.. :)

Geri
Üst Alt