Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Hangi yay'ı alacağımı bilmiyorum.

trk_1990

Kayıtlı Üye
Öncelikle herkese selamlar. Aracıma yay almak istiyorum fakat hangi marka hangi kodlu ürünü alacağımı bilmiyorum. İnternette biraz araştırma yaptım içinden çıkamadım.
Aracım: Seat Leon 1.4 TSI FR model. 3.5cm yay almak istiyorum. Doğru yayı nasıl alabilirim yardımcı olur musunuz?

NOT: 1p 5f gibi kodlarla karşılaştım. Benim aracıma hangisi uyar.

5f olan yeni kasa kodu 1p ve 1p1 eski kasa kodu 3.5cm fazla Düşürmez

D6603 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

kardeşim aynı sorunu bende yasadım.cok arastırdım.sonunda anladım ki illa seat yayı felan olmasına gerek yok. Eibach E10-15-007-02-22 kodlu audi a3 3,5cm yayını al tak ben öyle yaptım düşüş mükemmel.aracım 2012 Leon FR 1p1

kardeşim aynı sorunu bende yasadım.cok arastırdım.sonunda anladım ki illa seat yayı felan olmasına gerek yok. Eibach E10-15-007-02-22 kodlu audi a3 3,5cm yayını al tak ben öyle yaptım düşüş mükemmel.aracım 2012 Leon FR 1p1
Öyle her yay olmaz ama dizel ve benzin yayları ve sertlikleri farklı bunu göz önünde bulundurun alırken sonra pişman olmayın

D6603 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Arkadaşlar verdiğiniz bilgiler için çok teşekkür ederim. Aracımın basıklığı avatar resimde görüldüğü kadar. Tek isteğim biraz kaldırmak. Sanırım bende 5lik olduğu kesinleşti artık. Ben 3.5 cm'lik yay alırsam istediğim hale gelecektir. Marka olarak ne önereilirsiniz?

Eibach yada Vogtland takıcaksın kardeşim.Yukarıda @memet_one kardeşimiz dizel,benzinli mevzusuna dikkat çekmiş.Evet dizel ve benzinli arasında düşüş farkı var.Senin araç benimkiyle aynı olduğu için ben sana o yayı önerdim.yani benzinli yayı.Dediğim gibi Eibach E10-15-007-02-22 kodlu yay leon fr TSI a uyumludur.3,5 cm düşürür.Ama sen xtreme tuningi ara sor oda sana yol gösterir.

Ben 3,5 luk yay taktırdım çok memnunum

Sent from my iPhone using Tapatalk

Arkadaşlar çok teşekkür ederim. çok yardımcı oldunuz. Kafamda ne yapacağım netlik kazandı. Çok saolun.

Geri
Üst Alt