Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

hangi yağ koymalıyım altea 2005 e

ozi061

Kayıtlı Üye
yağ bakımı yapacağım daha önce 10/40 koymuşlar ama araştırmalarıma göre 5/30 kendi yağı normalde. şu an yağ bakımı yapcağım acama hangi marka ve numara koymalıyım.
n11.com da indirim var castrol de ama oda tam sentetik diyor?

yağ bakımı yapacağım daha önce 10/40 koymuşlar ama araştırmalarıma göre 5/30 kendi yağı normalde. şu an yağ bakımı yapcağım acama hangi marka ve numara koymalıyım.
n11.com da indirim var castrol de ama oda tam sentetik diyor?

Kurallarımız gereği kendinizi üyelerim kısmında tanıtmanız gerekmektedir.

Ayrıca 05\30 benzin için kullanılıyor 5\40 ta turbo dizel araçlar için kullanılıyor . Ben mobil esp 5\40 partikül filtreli yağ kullanıyorum.

• Beğen
Reaksiyonlar: kfy
Kurallarımız gereği kendinizi üyelerim kısmında tanıtmanız gerekmektedir.

Ayrıca 05\30 benzin için kullanılıyor 5\40 ta turbo dizel araçlar için kullanılıyor . Ben mobil esp 5\40 partikül filtreli yağ kullanıyorum.
mehmet arkadasımımn ded,g, gibi dizel araaca da 5w30 koya bilirsin her hangı bır sıkıntı yada zararı yok

aracım 1.6 lpg li castrol magnetec su an kappanyada 5 litresi 90 liraya geliyor. 10-40 mobil koymuştum daha önce yağ eksiltme yaptı 5 bin kilometrede yarım litreye yakın gibi..

Bak dizel araçlarda dizel takirtisini çok duymak istemeyenler için söylim Bor karistirin yağın içine ve aractaki performansi görün hicbir zararida yok özellikle yuksek segmentli araclar çok kullanıyor

F-E-N-E-R-B-A-H-Ç-E

Bak dizel araçlarda dizel takirtisini çok duymak istemeyenler için söylim Bor karistirin yağın içine ve aractaki performansi görün hicbir zararida yok özellikle yuksek segmentli araclar çok kullanıyor

F-E-N-E-R-B-A-H-Ç-E
belli bi km sonrasında motor ne hale gelicek..denk getirirseniz bor satışını yapan arkadaşları biraz sıkıştırın.

bor katkısından ben hiç bir fayda görmedim. bi ekstra ses kesilmesi falan bişey olmadı.

5/30 elf koydur gitsin şahsen ben kullanıyorum 10.000 de bir yağ değiştiriyorum çıkan yağ halen temiz gözüküyor. elf ile castrol kalitesi aynı, elf şuanda en çok satan yağ bizim buralarda. 10/40 lar dizellerde ve honda civic lerde kullanıyor biraz daha ucuzdur

haklısın galiba marka takıntısı yapmışız biz. alana kadar her şey aldıktan sonra sıkıntı yok rahatlıyo insan.

Geri
Üst Alt