Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

hangi sticker daha güzel?

Hangi Sticker Daha Güzel?

• 1 Numaralı Sticker

Kullanılan: 34 69.4%
  • 2 Numaralı Sticker

Kullanılan: 15 30.6%

• Kullanılan toplam oy
    49
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

PATRON

Administrator
P.tesi günü ajansımıza vereceğiz basım için ama sizlerin fikrini almak istedim hangi tür stickerimiz daha güzel? Arka plandaki siyahlığı lütfen ele almayın onu yok sayın.

- 1 -

scwsticker1.jpg

- 2 -

scwsticker2.jpg

kanka 2 numara güzel ama ben ufak boylu istiyroum büyük sticker çok kaba duruyo

Ellerinize sağlı bbi bence 1. güzel çünkü leon seat için ikon haline gelmiş o yüzden ayrı düşünülemez diye düşünüyorum ,

fakat türk bayrağı logoyla daha bütünleşik konumlandırılmalı, logodan biraz kopuk kalmış gibi geldi , Bayrağı yuvarlak bir halkanın içine almak yerine belki S harfi kırmızı olduğundan ay ile yıldız onun içine yerleştirilebilir, Ya da daha farklı bişeler ??

Bunun gibi mesela :
14wg3o4.jpg

1z2lz52.jpg

ikiside çok güzel ama illaki birisi diyorsan ben 1.si diyorum

Ellerinize sağlı bbi bence 1. güzel çünkü leon seat için ikon haline gelmiş o yüzden ayrı düşünülemez diye düşünüyorum ,

fakat türk bayrağı logoyla daha bütünleşik konumlandırılmalı, logodan biraz kopuk kalmış gibi geldi , Bayrağı yuvarlak bir halkanın içine almak yerine belki S harfi kırmızı olduğundan ay ile yıldız onun içine yerleştirilebilir, Ya da daha farklı bişeler ??

O zmn bize müsade :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt