Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

hangi sticker daha güzel?

Hangi Sticker Daha Güzel?

• 1 Numaralı Sticker

Kullanılan: 34 69.4%
  • 2 Numaralı Sticker

Kullanılan: 15 30.6%

• Kullanılan toplam oy
    49
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
su turk bayragi yakistiramadim ben sadece alyazmalim daki kamyona bener gibi geliyo bana :p :)

arkadaşlar Türk bayrağı ile ilgili..hep fikir beyan ediyoruz orada olmaz burada olmaz diye ama şunu unutmayalım lütfen..bayrak olarak kullanılacaksa biliyorsunuz ki koruma yasası var..yani demek isteğim bayrağı bir harfin içine sıkıştırmak yanlış olur..bayrak yada arma en güzel yerde taşınmak durumunda..
bayrağı SCW harflarının içine gizlemek yada içine dizyn etmek..
Biz böyle düşünmesek bile başkaları şöyle düşünebilir ..
demek istediğim ay yıldızlı arma yukarda..doğru olur içinde yanlış onlaşılabiliniz..
uyuz birine denk gelirsek mahkemede bile uğraşabiliriz..bayrağa hakaretten

2 bana gore daha guzel ve sade 1 numaralı stıckerın benzerlerını kullanan forumlarda var orda burda rastlamıstım ustunde araba profılı olan logoları var

su turk bayragi yakistiramadim ben sadece alyazmalim daki kamyona bener gibi geliyo bana :p :)

o konuda hem fıkırım bende zaten Turkıyede yasıyoruz hanı yurt dısına flan cıksak zaten turk forumu oldugunu belırtmek adına guzel olur da onun dısında Turk bayragını bu logo ıcıne dahıl etmek nedense cok yakıstıramadım bende.Kımse yanlıs anlamasın bayragımıza antıpatım varmıs gıbı anlasılmasın sadece b forum logosuna dahıl edılmemelı bence,bızım dısımızdakı forumların da logoları stıckerları var onlar yabancı bız turk forumuyuz gıbı b goruntu oluyor sankı :)

P.tesi sabahına kadar tüm yorumlara istinaden karar verip bastıracağım şimdilik sessizlik benden :)

yada çerçeve böyle olsa içince SCW yazsa

Yeni-Seat-Leon-2005-Logosuz-On-Panjur-FK-JOM__17827374_0.jpg

Cerceve olayındansa bence sadece olması daha ıyı olur oncelıkle goze harflerın carpması daha yerınde olur etrafı bsylerle dolduruldugunda odak nokasından uzaklasmaya baslar benım fıkrım b de yenı leon cercevesı cok da anlamlı gelcek bsy deıl sagda solda logoyu gorcek olan ınsanlar ıcın

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt