Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Hangi Navigasyonu Alalım?

altıpatlar

Kayıtlı Üye
merhaba arkadaşlar,

yakın zamanda yurtiçi ve yurtdışı ticaret ziyaret ve gezi usulü yola çıkacağımdan en iyi ve gelişmiş navigasyonu almak istiyorum,

sadece kendi aracım içinde değil şirket aracı hatta yerine göre başka araçlarda da sorunsuz kullanmak istiyorum,

Seatın ekranlı navigasyonları işimi görmüyor ve telden harita navigasyon sistemleride sorunlu oluyor,

özellikle bir müşteri veya kişinin adresini nokta atışı şeklinde bulmak için arıyorum...

bazı ön inceleme yaptım ama harita sistemlerinde kafam karıştı mesela ortadoğu haritası hiçbirinde yok gibi IRAK' a gidecek olsam nasıl çalışacak.

bazı belli markalar üzerinde araştırdım en iyileri başta Garmin- TomTom ve next gibi

hatta garminin cameralı kayıt navigasyonu favorim: Garmin Garmin Nuvicam Otomobil GPS | Garmin Otomobil GPS Navigasyon

sizin değerli fikir ve önerilerinizi rica ediyorum teşekkürler...

valla navigasyon hakkında hıcbır fıkre sahıp degılım şimdiye kadarda kullanamadım bı turlu ne zaman kullanmaya yeltensem hep yanlış yollara saptım bır turlu anlaşamadık :D

tomtomdan şaşmam kalite olarak...çok çeşit olunca haliyle secmesi güç olbilir.ihtiyacınıza göre bakın..
[doublepost=1455735255,1455726200][/doublepost]avrupa değil dunya haritası yükleteceksiniz....dunya yukleyınce iç savaşa girmiş ulkelerde gps biraz zor adres bulur :D

Geri
Üst Alt