Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Hangi motor yağını kullanıyorsunuz?

Hangi motor yağını kullanıyorsunuz?

• mobil

Kullanılan: 66 27.7%
  • bp

Kullanılan: 2 0.8%
  • castrol

Kullanılan: 142 59.7%
  • repsol

Kullanılan: 1 0.4%
  • shell

Kullanılan: 13 5.5%
  • devv

Kullanılan: 0 0.0%
  • total

Kullanılan: 0 0.0%
  • elf

Kullanılan: 1 0.4%
  • opet

Kullanılan: 4 1.7%
  • diğer

Kullanılan: 9 3.8%

• Kullanılan toplam oy
    238

kfy

Administrator
Arkadaşlar kullandığınız motor yağını ve tercih sebebini yazarsanız yağ değiştirecek arkadaşlara faydalı olacak diye düşünüyorum.
*Sadece markaları yazdım isterseniz bu markaların çıkardığı farklı ürünler konusunda yorum belirtebilirsiniz .
**Ayrıca km bitiminde yağın son hali nasıldı ?

castrol magnatec kullanıyorum ne zaman farklı bir yağ kullansam aracın sesi bile değişiyor.. ben çok memnunum..

ben oldum olası mobil kullandım...içindeki katkılar motorun geç aşınmasına ve deterjan katkısı ile kurumları kendi haznesinde toplamada hayli başarılı

su anlık sadece güneş yağı kullanıyorum :p:D

şaka bi yana benimde araba yag almaya gidicegim günler olcaktır :)

Valla Cezmi abi,yağ ve bakım işi ile doğuş oto ilgileniyo benim..dolayısıyla dışardan ayrı bi yağ almışlığım yok..onlar ne marka koyarlar onuda bilmiyorum :) sadece bi ara duymuştum castrol müydü neydi,emin değilim ama...

ben castrol kullanırım ama sonuçta cezmi abinin işi bu mobil diyorsa vardır bir hikmeti:)

ben oldum olası mobil kullandım...içindeki katkılar motorun geç aşınmasına ve deterjan katkısı ile kurumları kendi haznesinde toplamada hayli başarılı

castrol kullanıyordum ama artık mobil kullanacağım sen bu işi daha iyi bilirsin abim

ben mobil esp kullanıorm. daha önce cezmi abide iyi bir tercih olduğunu belirtmişti.

Geri
Üst Alt