Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Hangi Motor Yağı...???

altıpatlar

Kayıtlı Üye
merhaba arkadaşlar;
aracım 15.000 km geldi ve bakımı servis dışı kendi şirket tamircimize yaptıracağım..
yalnız bu yağ konusu tam çorba olmuş hangi marka model yağı alacağımı şaşırdım..
olasılıklar çok ilginç:
araç motor kaputunda yazan: 0-30 castrol slg
mobil internet sitesinde araca göre seçimde: Mobil 1 ESp 5-30
castrol internet sitesinde araca göre seçimde:5-30 ve 5-40 edge.
yetkili olmayan seat servisinde: edge 0-40

haa birde mobilin 0-40 yeni varmış...yoksa ayvalık zeytinyağımı
RJgAJZdlsYzbjOrAAAAAElFTkSuQmCC

acaba 1.4 tsı aracıma göre hangi marka model yağı almalıyım yardımlarınızı bekliyorum şimdiden teşekkürler...

usta castrol edge derim ! 5-30 ! yada 5-40 ! ha 0-40 da koyarsın ama çok ince oldugundan çontadan yada keçelerden zamanla kaçırma yapabilir ben kendi aracımda 5-30 castrol kullanıyorum ! yağ konusunda fazla muammaya gerek yok bence !:eek:key:

evet bende tercihimi 5-30 dana yana yapacağım ama büyük ihtimal mobil 1 esp formulden yana kullanacağım...neden derseniz sitelerinde inceledim mobil1 esp nin karşılama spekülasyonlarında castroldan özelliklerinin fazla olduğu ve özellikle vw grubunun 502-503-507 gibi hemen bütün kodlu motorlarına uygunluğundan bahsedilmiş...

aracına ayvalıkta koysan gidersin ..amaç sıkıntıyı ortadan kaldırmaksa elbet 5w30 mobil babacan

cezmi baba ne zamandır kampanya yapmıyorsun merak ettim hiç bana kısmet olmadı mobil yaaa...
kayış atıyorum zarflıyorum işin espirisi cezmi baba kararımı esp 5w30 dan yana yaptım.

şimdi arkasından konuşmak olur..4Lt.70 Tl.laf eden olur sıkarım biyerlerine sonrada ben adamım diye dolaşır kız arkadaşıyla ortalıklarda

kampanya başladı o zaman cezmi baba duyuralım mı ama kız arkadaşım yok ben ve arabam...

duyduk duymadık demeyin:
değerli yöneticimiz sayın cezmi baba nın gelenekselleşen scw kampanyası (mobil 1 esp 5w-30 4 litre 70tl özel kampanya fiyatı) başlamıştır...
ilgilenenlere özel ve tüzel kişilere duyurulur...

yok babacım kalmadı artık öyle heves..herşey yerli yerine otursun renkler nedir bilelim yapacak çok şey var fakat şimdi değil.

cezmi baba hevesimiz kursağımızda kaldı :agla:tamda yağa ihtiyacım varken sağlık olsun haklısın...

Geri
Üst Alt