Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Hangi Marka Otogaz Kullanıyorsunuz - Anket -

Hangi Marka Otogaz Kullanıyorsunuz ?

• Aygaz

Kullanılan: 40 31.5%
  • BP Gaz

Kullanılan: 8 6.3%
  • Erciyesgaz

Kullanılan: 0 0.0%
  • İpragaz

Kullanılan: 4 3.1%
  • Milangaz

Kullanılan: 11 8.7%
  • PO Gaz

Kullanılan: 11 8.7%
  • Shell Gaz

Kullanılan: 35 27.6%
  • Total Gaz

Kullanılan: 1 0.8%
  • Diğerleri

Kullanılan: 4 3.1%
  • Her markayı kullanıyorum

Kullanılan: 13 10.2%

• Kullanılan toplam oy
    127
milangaz tercihim ama heryerde yok lukoilden alıyorum birde fiyat önemli tabiki ama ucuz olsa dahi çokta kaliteden ödün vermemeye dikkat ediyorum ( bizim gaz hizmet gaz sizin gaz onlarınki gaz gibilerini kullanmayarak :) )

LPG yi ilk taktırdığımda nerdeyse hepsinide denedim diyebılırım içlerinden en iyisi bence shell gaz
performans açısından çok iyi ve hiç pislik çıkmıyor

genelde opetten alıyorum ben herhangi bir sorunla karşılaşmadım... Shell iyi deniyor ama hiç denemedim shell petrol istasyonlarına bir türlü ısınamadım belki ondandır çekiciliği yok puhaha :D zamanında LPG takılmadan önce zorunlu olarak shell den benzin almıştım hiç bereketi olmadı nsl bitti anlamadım o günden beri shell ile aramızdaki bütün bağlar kopuk :D ama herşeye rağmen değerli yorumlarınız sayesinde shell e bir şans daha verip LPG alacam.. bakalım denilenler kadar varmıymış :D puhaha

genelde opetten alıyorum ben herhangi bir sorunla karşılaşmadım... Shell iyi deniyor ama hiç denemedim shell petrol istasyonlarına bir türlü ısınamadım belki ondandır çekiciliği yok puhaha :D zamanında LPG takılmadan önce zorunlu olarak shell den benzin almıştım hiç bereketi olmadı nsl bitti anlamadım o günden beri shell ile aramızdaki bütün bağlar kopuk :D ama herşeye rağmen değerli yorumlarınız sayesinde shell e bir şans daha verip LPG alacam.. bakalım denilenler kadar varmıymış :D puhaha

bence dene ve bır süre shell ile devam et farkı göreceksin..
ayrıca opet tuvalet için iyi bir seçim %99u tertemiz oluyor :D

lpg-benzin-mazot hepsini özellikle opetten alıyorum tuvaletleri temiz oluyor :eek: :D :D

selam arkadaşlar.ben aygaz kullanıyorum bunu çok uzun uzdıya araştırdım eskiden yağlama gibi bi sorun yaşanmış ama şimdilerde böyle bi sıkıntı yok ben bunu bizzat filtrelerimi degiştigimde anladım filtrelerim tertemiz çıktı burada benim enjöktörler kehin marka 4 tanesi 700 lira bunu montaj ustasına sordum gönül rahatlı ile kulllanmamı söyledi aygaz adenk gelmezsen sadece bp den gaz al dedi.

şıklarda yok ama bizim buralarda güven al gaz var garip ama herkes çok memnun ve şehir dışında olmasına rağmen o yolu gidip alıyor çoğu tanıdığım bazıları bp shell karıştırıyor

selam arkadaşlar.ben aygaz kullanıyorum bunu çok uzun uzdıya araştırdım eskiden yağlama gibi bi sorun yaşanmış ama şimdilerde böyle bi sıkıntı yok ben bunu bizzat filtrelerimi degiştigimde anladım filtrelerim tertemiz çıktı burada benim enjöktörler kehin marka 4 tanesi 700 lira bunu montaj ustasına sordum gönül rahatlı ile kulllanmamı söyledi aygaz adenk gelmezsen sadece bp den gaz al dedi.

verdiğiniz bilgiler için sağolun..aygaz kullananlar çoğunlukta görünüyor..bir de aygazın katkılı olduğu için arabaların yakıt tüketimini artırdığını söyleyenler var.. bu konuda bilgisi olan var mı acaba?

Aygaz eskiden katkı kullanıyordu. Sonradan bıraktı. Kötü yorumları geçmişte bıraktı yani.

Geri
Üst Alt