Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Hangi Marka Otogaz Kullanıyorsunuz - Anket -

Hangi Marka Otogaz Kullanıyorsunuz ?

• Aygaz

Kullanılan: 40 31.5%
  • BP Gaz

Kullanılan: 8 6.3%
  • Erciyesgaz

Kullanılan: 0 0.0%
  • İpragaz

Kullanılan: 4 3.1%
  • Milangaz

Kullanılan: 11 8.7%
  • PO Gaz

Kullanılan: 11 8.7%
  • Shell Gaz

Kullanılan: 35 27.6%
  • Total Gaz

Kullanılan: 1 0.8%
  • Diğerleri

Kullanılan: 4 3.1%
  • Her markayı kullanıyorum

Kullanılan: 13 10.2%

• Kullanılan toplam oy
    127

Ali

Kayıtlı Üye
SCW olarak LPG li araçlarımızda hangi marka Otogaz tercih ediyoruz arkadaşlar. Bununla ilgili bir anket düzenledim.

Kesinlikle hepimize çok faydalı olacaktır bu konu. Piyasada bir çok katkılı-katkısız otogaz mevcut. Herkes kullanma sebebini, geçmişteki deneyimlerini ve bu konuya ait tavsiyelerini birer cümleyle paylaşırsa çok sevinirim.

en ucuz neresiyse o abi otogaz fıyatları genelde sehırlere gore degısıyor.merzıfon da 2.18 cıvarında kırıkkalede 2.05 fln ank da 2.30

Evet.. Görev gereği küçük bir ilçede ikamet ettiğimden dolayı marka seçeneği kısıtlı.. PO kullanıyorum.. Seyahatlerimde Shell veya Aygaz tercih etmeye çalışıyorum..

Bu arada geçen Ispartadayken arabamın gazı bitti, benzine geçti.. Shell den deneme amaçlı 10 TL lik gaz aldım. 2.50 den tam 4 Litre. Arabam tamamı şehir içi bazen klima açık 48 km gitti. Şehir içi bana gayet uygun geldi bu değer. İmkanı olana Shell öneririm..

Katkılı kesinlikle almıyorum. Filtreleri yağlıyor ve tıkıyor. Denk gelirsem Ostim Milangaz. Yoksa Opet-Aygaz.

en ucuz neresiyse o abi otogaz fıyatları genelde sehırlere gore degısıyor.merzıfon da 2.18 cıvarında kırıkkalede 2.05 fln ank da 2.30

sen son seçeneği işaretlemelisin öyleyse :) dediğin doğru. Konya da 2.25 e kadar düşerken Isparta da 2.52 ye kadar çıkabiliyor. bunlar güncel örnekler mesela

shell guzel basınca ıyı de gıdıyor abı ama opet daha ıyı daha uzun gıdıyor

Katkılı kesinlikle almıyorum. Filtreleri yağlıyor ve tıkıyor. Denk gelirsem Ostim Milangaz. Yoksa Opet-Aygaz.

evet..forumlarda katkılıların sıralılara pek yaramadığı, karbiratörlülerde güzel sonuç verdiğini söyleyenler var.

Bu arada katkılı otogazın yağı, zamanla enjektörleri de tıkıyor.

shell den alıyorum genelde,memnunum. PO dan ne zaman alsam pişman oldum,farklı istasyonlardan özellikle denedim ama hepsinde de çok kötüydü,araç resmen gaz yemiyo,gitmiyo. milangaz da güzel. opet aygaz ın katkılı olduğunu biliyorum ve sistemi taktırdığım yer kesinlikle önermemişti sıralı sistem olduğu için.enjektörlere zarar veriyormuş.

Geri
Üst Alt