Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Hangi Marka Otogaz Kullanıyorsunuz - Anket -

Hangi Marka Otogaz Kullanıyorsunuz ?

• Aygaz

Kullanılan: 40 31.5%
  • BP Gaz

Kullanılan: 8 6.3%
  • Erciyesgaz

Kullanılan: 0 0.0%
  • İpragaz

Kullanılan: 4 3.1%
  • Milangaz

Kullanılan: 11 8.7%
  • PO Gaz

Kullanılan: 11 8.7%
  • Shell Gaz

Kullanılan: 35 27.6%
  • Total Gaz

Kullanılan: 1 0.8%
  • Diğerleri

Kullanılan: 4 3.1%
  • Her markayı kullanıyorum

Kullanılan: 13 10.2%

• Kullanılan toplam oy
    127
opet/aygazdan alıyorum. zorunluluktan bpden aldığım vakit aracın performansında farklılık oluyor

mümkünse aynı istasyon ve aynı pompadan fulleyerek alırsan ne kadar yaktığını devamlı olarak takip edebilirsin. %90 Shelgaz alıyorum. ayrıca benzinde de 95'i kullanıyorum ama geçende pompacı abi lpg ciler genelde 97 nitro alıyorlar dedi sizde durum ne acaba.

- - - Mesaj Birleştirildi - - -

bu arada lpg kiti tomastto şehir içi kış şu anda 30 kuruş yakıyorum . herkese kazasız yolculuklar

Hazır konu var iken bir tecrübemi paylaşayım.
Aracım audi 2004 model ambition 1.6 102hp
Atiker lpg var. Aracıma aygaz pek almazdım fakat 1 ay önce aygaz dan depoya 50TL yakıt aldım. 40.km sinde motor ışıgı yandı. Anlam veremedim ve ustaya gidip sildirdim 60km sonra tekrar yandı ve bu sefer gitmedim ustaya gazı bitirdim gidip shell den aldım. 10.km sinde ışık söndü. Dedim Allah Allah bidaha test edeyim. Gaz bitince tekrar opet aygaz aldım ve gene yandı ışık. Gazı bitirip shell den alınca söndü. Arıza pc de şu şekilde yazıyor: Motor egzoz a gönderdiği havayı tam okuyamamış.
Bu durumu tek yaşayan ben miyim acaba ?

8 yıla aşkındır kullanıyorum. başta şunu söyleyim akaryakıt istasyonuylada alakalı olabilir bazıları sahtekar 25 lik tanka 35 lt basabiliyor. ben shell dedim hem kontrolleri sürekli yapılıyor gezici denetim araçları var. birde shell den alınca bira daha perfonmansı iyi oluyor gibi geliyor ve araçda titreme olmuyor ben SHELL diyorum..

Geri
Üst Alt