Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Hangi Marka Motor Yağı ?

Arkadaşım merhaba
gökhan erya otomotiv seat yetkili servis şuan servisimizde yağ 4.5 litre costrol ve yağ filtresi yakıt filtresi hava filtresi polen filtresi sarf malzemeler dahil sevisimize ödeyeceğiniz net tutar 160 tl olacaktır isterseniz bu fırsatı kaçırmayın . Ayrıca seat kullandığımız yağ sadece doğuş otomotiv ve yetkili servislerde bulunmaktadır perakende satışı ve satılacak herhangi bir yer yoktur...
0216 302 55 4 dahili 133

İstanbuldaki arkadaşlar size gelebilirler. Lakin bizlerin öyle bir şansı yok. Teşekkürler..

petronas diye motor yağı markasını duyan bilen var mı?

Dün 3 yağ satıcısına uğradım.. Onlarda bu markadan yoktu. Fakat az duyulması kalitesinin çok yüskek olmasından da olabilir. Bazı iyi markalar zor bulunur..

yetkili serviste sadece yağın ismi değişik , yağ aynı yağ.
benim yağım edge 5w30 ama servsite bilmem ne bilmem ne..
bunu bana söyleyen de castrol türkiye.

Petronas Endonezya malı kaliteli bir yağ... kullanıcıları memnun... devlet malıymış.

fabrikanın tavsiye ettiği yağ castrol 0-30 gerçi ben kullanıyorum süper. yakıtta tasarruf süper araç sanki sıfırmış gibi performans sağlıyor. sürüşte sıfırdan farksız gerçi enim araç temiz 2001 model ama hep bir adım önde.

Motul 300V , araştırdığınızda nasıl bir yağ olduğunu görürsünüz :)

ben seat toledo 1.9 tdi 2001 model 10-40 yağ kullandım. çünkü aldığım kişi bu yağı kullanmış ben de aynı yağı denedim. ve son olarak 0w30 castrol kullandım yağı da kendim değiştim. bilmeyen arkadaşlara söylüyorum. bu yağı bir deneyin ve görün motorun sesini ve gaza basarken gücüne bir bakın, yağı değiştirmeden önce aracınızın yanında durun çalışmasını dinleyin bir de değiştirdikten sonra aracın yanında durup motorun sesini dinleyin. o zaman yağın farkını anlarsınız. benim diyeceğim bu kadar.

- - - Mesaj Birleştirildi - - -

ben seat toledo 1.9 tdi 2001 model 10-40 yağ kullandım. çünkü aldığım kişi bu yağı kullanmış ben de aynı yağı denedim. ve son olarak 0w30 castrol kullandım yağı da kendim değiştim. bilmeyen arkadaşlara söylüyorum. bu yağı bir deneyin ve görün motorun sesini ve gaza basarken gücüne bir bakın, yağı değiştirmeden önce aracınızın yanında durun çalışmasını dinleyin bir de değiştirdikten sonra aracın yanında durup motorun sesini dinleyin. o zaman yağın farkını anlarsınız. benim diyeceğim bu kadar.

castrol dızel yag kullan benzınlı arac ıcın uretılen yagdan daha kalıtelı daha akıskan bıraz daha pahalıdır ama kesınlıkle cok fark var :eek:key:

castrol dızel yag kullan benzınlı arac ıcın uretılen yagdan kalıtelı bıraz da pahalıdır ama kesınlıkle cok fark var :eek:key: benzınlı araca dızel yag kullanın bende cok sasırmıstım olmaz oyle sey dedım ama oluyor ve aynen dragonakrep arkadsımızın dedıgı gıbı aracın sesı tıtresımı degısıyor.Benzınlı araclara uretılen yagı tum fırmalar aman aman onemsemıyorlar fakat dızelde muthış bır kalıte var bızzat adana ozel ww seat audi servısı Sakkallı bu yagı tercıh edıyor ben kendıne sordugumda bana ıcerıgını calısma prensıbını anlattı cok aklımda kalmadı ama bariz bır fark var

- - - Mesaj Birleştirildi - - -

Geri
Üst Alt