Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Hangi Marka Motor Yağı ?

yağ konusunu bilmem ama aracınıza kesinlikle bor kullanmayın aracın heryerınde zamanla pislik birikiyor ve zamanla araç kotu bır sekılde tıkanıyor

Burada ve forumlarda yapılan yorumlar castrol kullanıcısı biri olarak beni ikna etti doğrusu... bir sonraki değişimde mobil 1:eek:key:

2 kez bakım yaptım markasını bılmıyorum ama sadece 5w30 oldugunu bılıyorum servıs yag degıstırdıde neden mobil dıye sorsam??? madem bu kadar ıyı bızde mobıle gecelım

2 kez bakım yaptım markasını bılmıyorum ama sadece 5w30 oldugunu bılıyorum servıs yag degıstırdıde neden mobil dıye sorsam??? madem bu kadar ıyı bızde mobıle gecelım

şemun senin araba 5-30 ya da 0-30 zaten... bizim araçlar için 10-40...o da belli bir km yi değirdik diye..sizinkiler o kadar km devirince..yağ oran aralığı değişirmi bilmiyorum
mobile gelince mobili porsche gibi düşün yada ferrari..motül de lamborghini gibi....bu benim kafamda tasarladığım benzetme

şemun senin araba 5-30 ya da 0-30 zaten... bizim araçlar için 10-40...o da belli bir km yi değirdik diye..sizinkiler o kadar km devirince..yağ oran aralığı değişirmi bilmiyorum
mobile gelince mobili porsche gibi düşün yada ferrari..motül de lamborghini gibi....bu benim kafamda tasarladığım benzetme

abi ozaman mobile geceriz madem ole dıyorsunuz... ben yagımı 15000 de bıde 30000 de degıstırdım oda servis ne koyduysa marka olarak bılmıyorum

abi ozaman mobile geceriz madem ole dıyorsunuz... ben yagımı 15000 de bıde 30000 de degıstırdım oda servis ne koyduysa marka olarak bılmıyorum

castrol edge koymuştur diye düşünüyorum büyük bir ihtimalle..
15 bin konusuna gelince o konuda arkadaşlar cevap verirler bana çok gibi geldi..ama doğrusunu bilenler yazarlar..

Geri
Üst Alt