Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Hangi Marka Motor Yağı ?

Ali

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar yarın motor yağını değiştireceğim. Arabayı yeni aldığım için bu ilk olacak. Araç 2004 toledo. Numarasını servis biliyordur, ama markasını müşteri seçiyor sanırım. Öneriniz var mı. Arabanın katoloğu yok bende. Seat ın önerdiği bir marka varmı ?

Ayrıca bor koyduracaktım ama nette yaptığım araştırma sonucu vazgeçtim. Motorun performansını artırırken ömrünü kısaltıyormuş. Bu konuda da bilgisi olan varsa paylaşırsa sevinirim.

Tavsiyelerinizi bekliyorum.

Arabana yagını suyunu koy baska bsy ekleme bormus,oktan arttırıymıs falan flan.Ben Motul kullanyodum 10-40

castrol kullan biraz pahalı ama değer kesinlikle katkıya gerek yok....

0-40 mobil1 tam sentetik bulması da kolay

ben Can a katılıyorum..yağdan anlamam ama sonuçta aralarında ne kadar fark olabilirki..

1.6 mpi den bahsediyorum alp..mineral ile sentetik farkı çok daha iyi anlaşılıyor

Mpi olmasının yag ıle ne alakası var onu anlamadım ben alp :)

Geri
Üst Alt