Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

hangi marka lpg taktırmalıyım

bildiğim kadarıyla atiker çok kötü deniliyor ve kimse tavsiye etmiyor

arkadasımın bırı brc taktırdı tık tık tık ses gelıyor calısırken dızel gıbı seslı calısmaya basladı arac. atikerden cogu kişi mennun.. dedıgınız gıbı lpg takılırken basında durmak ve montajı ıyı yapan bır yere gıtmek en ıyısı olacak.. görüşlerinizden dolayı tesekkur ederım.... sevgıler saygılarr...

oktay bende eski model bir lada(niva) var yeni aldım ve bu aracı arazide kullanıyorum fakat aracı çok sevdim ve arazide inanılmaz zevkli bi o kadarda aşırı yakıt tüketiyor arazide çok zorluyorum.çok küçük bir araştırma yaptım ve lavato marka lpg taktırdım yetkili servisinde arazide bu araç şimdi 200 250kr yakıyor ve oldukçada performanslı fakat diğer markalardan pahalı.ben lpg den anlamam fakat marka dersen budur

Geri
Üst Alt