Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

hangi marka lpg kiti taktırmalıyım aciil yardım.

KARAM

Kayıtlı Üye
arkadaşlar bende 2010 leon 102hb stiyle var aracıma lpg taktırıcam ama hangi marka beni memnun eder bilemiyorum siz bu konuda tecrübeli olarak bi yardım edermisiniz bu arada istanbul sultangazideyim nereyi önerirsiniz lütfen aciil yardım ..aracım nerdeyse kilometrede 500 lira yakıyor kafayı yiyecegim iflahımı kesti. artık benzine para yetiştiremez oldum ..:confused:

Ayhan bey keşke konuyu açmadan önce siteyi biraz araştırsaydınız. LPG ile ilgili yüzlerce yorum bulabilirsiniz..

LPG de markadan çok takan ustanın önemi olduğunu düşünüyorum ben. düzgün temiz bir işçilik sonrası gayet sorunsuz oluyor hangi marka olursa olsun.

Genelde en çok terccih edilen markalar ise BRC LOVATO ATiKER LANDİRENZO ZAVOLLİ we en yüksek fiyatlı PRİNS

Kullanıma bağlı olarak LPG ile yaklaşık 20-22 krşlara düşebilirsin kmde.

ben 10 gün önce landirenzo taktırdım. 40 lık depo, 1400 liraya mal oldu. Leon umu alalı 6 ayda 4.000 km yaptım. şimdi diyorum keşke ilk aldığımda taktırsaymışım. ben böyle az yakan bir şey görmedim. Leon değil sanki mobilet oldu araba :D

Kadir arkadaşımız söylenecek herşeyi özetlemiş.

Üylerimizden HADES nickli İsmail abimiz BRC bayisinde usta. Mekanlarıda Kadıköyde. Kontak kurarsanız yardımcı olur size.

Ayhan bey keşke konuyu açmadan önce siteyi biraz araştırsaydınız. LPG ile ilgili yüzlerce yorum bulabilirsiniz..

LPG de markadan çok takan ustanın önemi olduğunu düşünüyorum ben. düzgün temiz bir işçilik sonrası gayet sorunsuz oluyor hangi marka olursa olsun.

Genelde en çok terccih edilen markalar ise BRC LOVATO ATiKER LANDİRENZO ZAVOLLİ we en yüksek fiyatlı PRİNS

Kullanıma bağlı olarak LPG ile yaklaşık 20-22 krşlara düşebilirsin kmde.

Mirim Bu yorumu beğendim çok güzel özetlemiş konuyu:eek:key: Kopyalayıp yapıştırıyorum masaüstünde bi yere.. L.P.G. Harflerini içeren bi konu başlığı daha görürsem okumadan direk yapıştırıyorum:eek:

Geri
Üst Alt