Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Hangi Marka LPG Kiti Kullanıyorsunuz - Anket -

Hangi marka Sıralı LPG Dönüşüm kiti kullanıyorsunuz ?

• Atiker

Kullanılan: 53 26.6%
  • Brc

Kullanılan: 44 22.1%
  • Landi & Landi Renzo

Kullanılan: 23 11.6%
  • Lovato

Kullanılan: 22 11.1%
  • Prins

Kullanılan: 16 8.0%
  • Emmegas

Kullanılan: 2 1.0%
  • Tartarini

Kullanılan: 7 3.5%
  • Zavoli

Kullanılan: 16 8.0%
  • Omvl

Kullanılan: 3 1.5%
  • Diğer

Kullanılan: 13 6.5%

• Kullanılan toplam oy
    199
Ya bana da İstanbul'da bi yer tavsiye edebilir misiniz?....Ustalığına güvendiğiniz birisini söyleyin de hafta sonu taktıracağım.....

kesinlikle tanıdığım en kalifiye adam olaylara bu kadar hakim bir usta daha görmedim
kötü olan tek yanı fazla ciddi mesela gülmüyor boş boş konuşmuyor samimi olamıyorsun :))
kişilik bişey diyemezsin ama işinde 10 numara

(Lovato yetkili servisidir bilginize )

bende atıker var gayet memnunum. ısık meselesıne gelınce atıkerlerde maalesef oyle. 4 yesıl ısıkla 250 km yaparsınız kırmızı yanınca bı 250 km daha yapabılırsınız. yanı ses gelene kadar kullanmaya devam. ama herkes az bucuk bılır kendı arabasını. ayrıca bende sımıt yok yanı onunla alakalı degıl. atıkere de sordum aynı cevabı verdı. ısıga bakma kırmızıda cok gıder dedı. benım araba sehır dısı 180 lıra yakıyor sehır ıcı 220 lıra. gayet makul yanı...

bende atıker var gayet memnunum. ısık meselesıne gelınce atıkerlerde maalesef oyle. 4 yesıl ısıkla 250 km yaparsınız kırmızı yanınca bı 250 km daha yapabılırsınız. yanı ses gelene kadar kullanmaya devam. ama herkes az bucuk bılır kendı arabasını. ayrıca bende sımıt yok yanı onunla alakalı degıl. atıkere de sordum aynı cevabı verdı. ısıga bakma kırmızıda cok gıder dedı. benım araba sehır dısı 180 lıra yakıyor sehır ıcı 220 lıra. gayet makul yanı...

yakıt sarfiyatın gayet iyi :) ama ışık meselesi saçma ozaman 2 ışık koysunlar
diğer ışıklar işe yaramıyosa ne gerek var ? verdikleri cevapta çokkomık

şamandıra göstergesine (depoda, minik saate benzer) de bakın isterseniz..o da yanlış gösteriyorsa o gösterge değiştirilince hallolur..ama her zaman için lpg de kesin çözüm depo doldurulunca km yi sıfırlamak..

mmt marka sistem kulllanıyorum lpg sistemlerinin enn iyilerinden hatta en iyisi diyebilirim fiyat olarak 2 tl ye yakın montaj maslak sanayi çevre otogaz ilk olarakm 2004 yılında gitmiştim çok iyiler bilginizee

kesinlikle tanıdığım en kalifiye adam olaylara bu kadar hakim bir usta daha görmedim
kötü olan tek yanı fazla ciddi mesela gülmüyor boş boş konuşmuyor samimi olamıyorsun :))
kişilik bişey diyemezsin ama işinde 10 numara

(Lovato yetkili servisidir bilginize )

Mevlüt ilgin için çok teşekkür ederim..Yalnız hiç aklıma gelmeyen bi şekilde montajı yaptırdım...Şimdilik memnunum.Performansta öyle çok büyük bi kaybım yok...

6 aydır atiker mevcut tek bir sıkıntısı olmadı ışık göstergeleri net ve doğru ve performansda hiç ynama olmadı

1 ay once brc taktırdım bostancı sanayıde..ıscılıklerı kısılıklerı olsun herseyıyle cok ıyıler (Y)

landirenzo kullanıyorum ben taktırdım enjektör sesi haricinde hiç bi sıkıntı yok çok şükür. önceki arabadada (2004 bora) landi vardı. gayet memnunum.
ama şunu belirmek isterim marka ne olursa olsun ustalık çok önemli :eek:key:

atiker bostancı sanayide takıldı daha 2 gün oldu .. şuanlık güzel gidiyor bakalım artık =)

Geri
Üst Alt