Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Hangi Marka LPG Kiti Kullanıyorsunuz - Anket -

Hangi marka Sıralı LPG Dönüşüm kiti kullanıyorsunuz ?

• Atiker

Kullanılan: 53 26.6%
  • Brc

Kullanılan: 44 22.1%
  • Landi & Landi Renzo

Kullanılan: 23 11.6%
  • Lovato

Kullanılan: 22 11.1%
  • Prins

Kullanılan: 16 8.0%
  • Emmegas

Kullanılan: 2 1.0%
  • Tartarini

Kullanılan: 7 3.5%
  • Zavoli

Kullanılan: 16 8.0%
  • Omvl

Kullanılan: 3 1.5%
  • Diğer

Kullanılan: 13 6.5%

• Kullanılan toplam oy
    199
en sağlıklı depo dolunca km sıfırlama..babamın araçta da simit tank var rastgele yanıyor..bende uzun koltuk arkası var biraz daha sağlıklı yanıyor ışık..gerçekten bitmeye yakın kırmızı yanıyor.. ama en sağlamı km ye bakmak..
Artık bende ışığa bakmıyorum depoyu doldurduğumda başlıyorum 350 km den aşağı saymaya kırmızı yandığındada daha bi 150 km var diyorum yoksa ilk başlardaki gibi kırmızı yanınca çekiyorum doldur diyorum pompacı 28 lira koyunca şaşırıyo abi zaten varmış senin gazın diye :D

Fakat Herşeye rağmen ben memnunum LPG ve Atikerden (Tabi bu memnuniyeti sağlayan aslında V8 motorun LPG kitine uyumu Leondaki) 100 TL ye 600 Km gidebilen varmı arkadaş, Leondaki diğer motor seçeneklerinde :eek:key:

hayret benimkiside simit depo kırmızıda 20 km gidiyor Senin yeşil lambalar yerine kırmızı koymasınlar abi :D

3 Tane leonum oldu 2006-2008 ve 2009 odel bunların ikisinde atiker vardı ve hiç bir problem yaşamadım gayet güzeldi.

bende cumartesi günü brc taktırcam
deposunuda simit değil koltuk arkası koydurcam
bakalım inşallah bi sıkıntı yaşamam

tüpün yanı sıra montajını yapacak olan yer adam gibi isini yaptıktan sonra Sorun cıkartmıyor hangi marka olursa olsun :eek:key:

bende cumartesi günü brc taktırcam
deposunuda simit değil koltuk arkası koydurcam
bakalım inşallah bi sıkıntı yaşamam

Erol abi nerde taktırıyosun ? marka ikinci planda usta çok çok önemli ayrıca belirtmemde fayda var
brc yaklaşık 2 yıldır yerli üretimde artık eskisi gibi ithal değil bilgin olsun

Geri
Üst Alt