Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Hangi Marka LPG Kiti Kullanıyorsunuz - Anket -

Hangi marka Sıralı LPG Dönüşüm kiti kullanıyorsunuz ?

• Atiker

Kullanılan: 53 26.6%
  • Brc

Kullanılan: 44 22.1%
  • Landi & Landi Renzo

Kullanılan: 23 11.6%
  • Lovato

Kullanılan: 22 11.1%
  • Prins

Kullanılan: 16 8.0%
  • Emmegas

Kullanılan: 2 1.0%
  • Tartarini

Kullanılan: 7 3.5%
  • Zavoli

Kullanılan: 16 8.0%
  • Omvl

Kullanılan: 3 1.5%
  • Diğer

Kullanılan: 13 6.5%

• Kullanılan toplam oy
    199

Ali

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar oy kullandıktan sonra kitinizin aracınıza uyumu hakkında bilgi verirseniz, Seat'ına LPG taktıracak arkadaşlara da yol göstermiş oluruz.

Atiker sıralı sistem Hiç bir sıkıntı yaşamadım hala kullanıyorum :eek:key:

Lovato kullanıyorum çok kaliteli tavsiye ederim...

ayrıca belirtmemde fayda var göstergesi dört dörtlük çalışıyor
çoğu lpg gösterge ışıkları doğru göstermez ama birebir ne kadar lpg
kaldığını gösteriyor

ben Emmegas kullanıyorum.. İtalyan, gerçekten çok sessiz çalışıyor, dezavantajı servisinin yaygın olmaması. Uyum konusuna aracımın problemi çözüldükten sonra değineceğim. Yeni taktıracak arkadaşlara tavsiye etmiyorum. Gidin yaygın marka kullanın.

Atiker var her hangi bi sıkıntı yok şimdilik :eek:key:

Hazır böyle bi konu açılmışkan diğer marka simit tank kullanan arkadaşlara şunu sormak istiyorum benim ışık kırmızıya geldiğinde yani en alt kademedeyken neredeyse yarım depo gaz oluyo arabada sizde de böylemi?

Hazır böyle bi konu açılmışkan diğer marka simit tank kullanan arkadaşlara şunu sormak istiyorum benim ışık kırmızıya geldiğinde yani en alt kademedeyken neredeyse yarım depo gaz oluyo arabada sizde de böylemi?

selçuk abi ben 20 km anca gidiyor gitmiyor bitiyor Sen kaç km gidiyon ?

selçuk abi ben 20 km anca gidiyor gitmiyor bitiyor Sen kaç km gidiyon ?
uzunyolda tam kırmızıya geçince başlayıp ötene kadar devam ediyorum 150 170 km arasında benzine geçiyor uğur ben bunu sordum simitten dedi tüpün servisi ama böyle bi kırmızı yok yahu neredeyse yarısında yanıyor deponun :)

en sağlıklı depo dolunca km sıfırlama..babamın araçta da simit tank var rastgele yanıyor..bende uzun koltuk arkası var biraz daha sağlıklı yanıyor ışık..gerçekten bitmeye yakın kırmızı yanıyor.. ama en sağlamı km ye bakmak..

Geri
Üst Alt