Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Hangi Marka LPG Kiti Kullanıyorsunuz - Anket -

Hangi marka Sıralı LPG Dönüşüm kiti kullanıyorsunuz ?

• Atiker

Kullanılan: 53 26.6%
  • Brc

Kullanılan: 44 22.1%
  • Landi & Landi Renzo

Kullanılan: 23 11.6%
  • Lovato

Kullanılan: 22 11.1%
  • Prins

Kullanılan: 16 8.0%
  • Emmegas

Kullanılan: 2 1.0%
  • Tartarini

Kullanılan: 7 3.5%
  • Zavoli

Kullanılan: 16 8.0%
  • Omvl

Kullanılan: 3 1.5%
  • Diğer

Kullanılan: 13 6.5%

• Kullanılan toplam oy
    199
Erol abi nerde taktırıyosun ? marka ikinci planda usta çok çok önemli ayrıca belirtmemde fayda var
brc yaklaşık 2 yıldır yerli üretimde artık eskisi gibi ithal değil bilgin olsun
gebzede balcı otogaz diye biyer
walla ustalığıda şöyle;
bi arkadaş yaptırdı 5-6 ay oldu çok memnun ustalığı çok iyi diyo
brc italyan dedi adam bilmiyom ama brc nin yerli üretimi brc bravo var dedi
bende onu istemem italyan olsun dedim bakalım işte brc takılacak inşallah iyi olur 1600 tl vercez

gebzede balcı otogaz diye biyer
walla ustalığıda şöyle;
bi arkadaş yaptırdı 5-6 ay oldu çok memnun ustalığı çok iyi diyo
brc italyan dedi adam bilmiyom ama brc nin yerli üretimi brc bravo var dedi
bende onu istemem italyan olsun dedim bakalım işte brc takılacak inşallah iyi olur 1600 tl vercez

hayırlısı olsun ozaman abi inşallah memnun kalırsın

2007 leonumda atiker vardi 2 yil kadar kullandim ufak tefek sikintilari vardi.. sistemin beyni arizaliymis her gun aku bitiyordu, ozellikle kisin s.icindeki islerimi hallettikden sonra sonra lpg ye geciyordu.. Simdiki asx de servis araciligla prins vsi yagli sistem takildi benim gibi araba dinliyerek seyahat eden biri icin bile anlasilmayacak kadar iyi bir sistem.. mardinden balikesire klima acik hizim otobanlarda 150 ye otoyollarda 120 sabitli 22 saat boyunca kullandim yer yer dahada zorladim banamisin demedi yaff. Tabii havanin sicakligi 43 dereceyide gordu ayni sartlarda ayni yolu 2009 30bindeki tdci focusumla yapmistim afyon civarinda turbosu sismisti.. :(

2007 leonumda atiker vardi 2 yil kadar kullandim ufak tefek sikintilari vardi.. sistemin beyni arizaliymis her gun aku bitiyordu, ozellikle kisin s.icindeki islerimi hallettikden sonra sonra lpg ye geciyordu.. Simdiki asx de servis araciligla prins vsi yagli sistem takildi benim gibi araba dinliyerek seyahat eden biri icin bile anlasilmayacak kadar iyi bir sistem.. mardinden balikesire klima acik hizim otobanlarda 150 ye otoyollarda 120 sabitli 22 saat boyunca kullandim yer yer dahada zorladim banamisin demedi yaff. Tabii havanin sicakligi 43 dereceyide gordu ayni sartlarda ayni yolu 2009 30bindeki tdci focusumla yapmistim afyon civarinda turbosu sismisti.. :(

geçen aracı götürdüğüm yer prins de takıyordu. yeni kasa gıcır gıcır civic gördüm.usta kaç model dediğimde plakayı taktı, geldi dedi.. ya garanti dedim, prins garantiyi bozmuyor dedi..harbi marka sanırım..güle güle kullanın..

• Beğen
Reaksiyonlar: akin
Ya bana da İstanbul'da bi yer tavsiye edebilir misiniz?....Ustalığına güvendiğiniz birisini söyleyin de hafta sonu taktıracağım.....

mevlüt ün ustası iyi gibi, ona pm at istersen.. mevlüt911

Geri
Üst Alt