Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

HANGİ MARKA HANGİ SERİ AMPÜL?

Konu, 'Teknik Destek' kısmında ahmet6334 tarafından paylaşıldı.

1. ahmet6334

ahmet6334 SCW Üyesi

690
    879
    93
    Hangi marka ? Hangi seri ?
    Otomobil üreticilerinin orjinal ekipman olarak kullandığı, ECE R37’ye uygun, boyasız ampul markalarını tercih etmeniz önerilmektedir. Aşağıdaki seçeneklerden beklentinize uygun olan kategoriyi seçip, Ampul ve far testleri veHalojen bölümündeki konuları da inceleyerek ürün seçimini yapabilirsiniz.

Aşağıda seçeneklerde listelenen ampul isimleri alfabetik sırayla verilmiştir.

Uzun ömür istiyorum, performans ve beyazlık önemsiz diyorsanız : Uzun ömür kategorisindeki ampuller uygundur.

• Bosch Long Life Daytime
    • Osram Ultra Life
    • Philips Longer Life, Eco Vision
    Uzun ömür + ortalama performans istiyorum, beyazlık önemsiz diyorsanız : Standart veya +%30 kategorisindeki ampuller uygundur.

• Bosch Pure Light
    • Osram Standard
    • Philips Vision
    Performans + ortalama ömür istiyorum, beyazlık önemsiz diyorsanız : +%60 kategorisindeki ampuller uygundur.

• Bosch Plus 60, Xenon Silver
    • Osram Silverstar
    • Philips Vision Plus
    Performans istiyorum, ömür ve beyazlık önemsiz diyorsanız : +%90 kategorisindeki ampuller uygundur.

• Bosch Plus 90
    • Osram Nightbreaker Plus
    • Philips X-treme Vision
    Beyaz ışık istiyorum, performans ve ömür önemsiz diyorsanız : Mavi camlı ampuller uygundur.

• Bosch Xenon Blue
    • Osram Cool Blue Hyper, Cool Blue Mega, Cool Blue Intense
    • Philips Diamond Vision, Crystal Vision, Blue Vision Ultra

• Ben hem uzunda hem kısada H7 Philips X-treme Vision KULLANIYORUM

goku ve ULU bunu beğendi.
  2. ULU

ULU V.İ.P Yetkili SCW Üyesi

2.525
    2.655
    113
    Konu başlığına aydınlatma gibi bi kelime daha eklersen ilgilenmek daha kolay olacak sevgili ahmet :) böyle anlaşılmıyor konunun ne ile alakalı olduğu :)

Bunu beğendi. ahmet6334 bunu beğendi.
  3. ULU

ULU V.İ.P Yetkili SCW Üyesi

2.525
    2.655
    113
    Bunu beğendi. ahmet6334 bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş