Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Hangi Leon ?

Hangi Leon

• Kullanılan toplam oy
    90
  • Anket kapatılmış .
Yorum yapan ve katılım gösteren herkese çok teşekkürler. 1.4 tsi şuan içime sindi. Galiba bi araçta buldum 2 parça boyası var sol kapı ve çamurluk ama çizikten die yazmış sunroflu 1.4 tsi 2011 model 26000 kmde ve fiyat 38.500 tl değer mi acaba? Yani alsam aracı değer çok kaybeder mi? insanlık hali satmamak üzere diye alıyorum ama olaki ihtiyaç oldu satmak zorunda kaldım. Piyasası bu mudur?
kardeş o araç pahalı bence sitede satan murat arkadaşımızın var 1.2 tsi bir ona bak ıstersen hem dolu araç :eek:key:

kmsi biraz fazla gibi geldi bana 2011 model 50bim km de yoksa fiyat olarak gerçekten çok uyguna veriyor.

1.4 TSI derim :) 38 Liraya biraz araştırırsan 2010-2011 1.4 bulabilirsin kardeşim.

Güzel temiz ve kazasız bi 1.4 tsi bulursanız tadından yenmez bence. Kafam rahat olsun sıfır olsun derseniz 1.2 tsi alabilirsiniz. 1.2 tsi için kafanızda performans soru işareti olmasın oldukça tatminkardır.

Teşekkürler 1.4 tsi ikinci el bakıyorum şuan ama hiç olmadı bulamazsam 1.4 tsi FR sıfır alıcam :d

hocam su an 2008 1.6 lpg lı , 2005 golf gtı kullanıyorum..leon cok az yakıyo sehır ıcın 23-25 kr arası..golf 65-70 kr..arası...leona bındıgımde yerınde duruyo hıc gıtmıyo gıbı gelıyo ama az yakıyo vergısı dusuk..golfe bındıgımde arabayı zapdedemıyorum nerdeyse delı gıbı gıdıyo vergısı ve yakıtı fazla..ıkısınıde satıcam kısmet olursa 1.4 + yazılım + body kıt...hem vergı hem yakıt hem performans olarak 1.4 canavar..her acıdan karsılıyo..satması kolay performans guzel yakıt ıyı vergı dusuk parca sıkıntın yok ıkıncı el ıyı...sıfır aracı aldıgında marsına bastıgın gun 4000 tl sını unut..

1.4tsi Fr modeli oldukça farklı, yetişilebiliyorsa hiç affedilmez alınır derim.

38-40'ı göze aldıysanız size bir tavsiye vereyim, ESP paketi olmayan boyasız araba almaktansa ESP içeren paketi olan iki parça boyalı araç alın daha iyi... Boyalı araçta da boyanan yerlerinin yani kazalı (veya çizikli) halinin fotoğraflarını mutlaka görün ve birer kopya edinin.. Ben geçenlerde sattığım transite ait 67 fotoğraf verdim sattığım kişiye... Fotoğrafları da tamir eden kaportacı çekmiş... Sigortacım aracılığıyla istemiştim...

Geri
Üst Alt