Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Hangi Leon ?

Hangi Leon

• Kullanılan toplam oy
    90
  • Anket kapatılmış .
sıfır almak mantıksız kesinlikle

maddi durumun iyi ise ayağını yerden kesecek ve satılması kolay bir seat alabilirsin sonrada yeni kasayla keyfine keyif katarsın..
acele etme bekle..yakıt konusu da önemli ise doğrudan dizele yönel

bencede sıfır mantıksız ikinci 1.4 tsi 35 bine ne dolu araçlar var yeterki paran hazır olsun ve kovala pıyasayı :eek:key:

Cevaplar için hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim.

şuan oluşan durum 1.4 tsi temiz bi ikinci el gibi duruyor. Sıfır almaktan şuan itibari ile vazgeçiyorum haklısınız kasa değişiminde arabadan soğuma gibi bi problem olur ki 3 yılda araç değiştiren biri olarak kaçınılmaz gibi duruyor. hem yakıt hem performans için 1.4 tsi mantıklı gibi.
Neden 1.6 TDI değil bilmiyorum şuan c4 kullanıyorum ve bugune kadar dizel araç kullandım hep ama hem sesi hemde bakımı daha zor ondan pek düşünmedim :D
Yardımlarınız ve yorumlarınız için çok çok teşekkürler.

1.4TSİ 2008 ve sonrası beyaz leon aramaktayım :eek:

kasa değişecek ama şuda var güncel kasadan önceki 2011 1,6 passatlar kimya oldu yeni kasa çıkınca...

motor konusunda birşey diyemiyeceğim ben 1,2 aldım memnunum bazı arkadaşlarımıza 1.4 yetmiyor yazılım attırıyor
bence alacağın arabadan ne beklediğine karar ver performansmı ekonomimi sonrada al 2. el güzel temiz bir araba boş yere bir sürü ötv ödeme aradaki farklada arabana tamponmu yapıcaksın jantmı takacaksın teypmi televizyonmu zenonmu ne istiyorsan onu yap hayırlı olsun

sana gonulden katılıorum yekta abı

insaaaallah arkadas gonlune gore bı arac bulur :) abı

1.4 tsi cok fena resmen dıger aracları tokatlıyorum :)

Yorum yapan ve katılım gösteren herkese çok teşekkürler. 1.4 tsi şuan içime sindi. Galiba bi araçta buldum 2 parça boyası var sol kapı ve çamurluk ama çizikten die yazmış sunroflu 1.4 tsi 2011 model 26000 kmde ve fiyat 38.500 tl değer mi acaba? Yani alsam aracı değer çok kaybeder mi? insanlık hali satmamak üzere diye alıyorum ama olaki ihtiyaç oldu satmak zorunda kaldım. Piyasası bu mudur?

Geri
Üst Alt