Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Hangi LEON daha Güzel? Makyajlı kasa mı, Makyajsız kasa mı?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Çöllü

Forumdan Uzaklaştırıldı
Arkadaşlar hangi kasadan yanasınız? Makyajlı kasa mı, Makyajsız kasa mı? Sizce hangisinin ne eksiği var? Bir diğerine göre fazlası ne?

ya yüz tane bu konudan açıldı biraz forumu arasanız daha iyi olmaz mı

bu konu çok tartışıldı..ama bana göre makyajlı tabiki..

Tamam da dostum niye kızıyonki, senin harddiskten mi yer kaplıorus daha kibar bi dille söylesen daha iyi olmazmı..

yalnış anlama kızma falan yok ben konu kirliliği olmaması için söyledim konu açmadan önce bir forumda arama yapalım diye

yalnış anlama kızma falan yok ben konu kirliliği olmaması için söyledim konu açmadan önce bir forumda arama yapalım diye

katılıyorum konu fazlalığı önlenmiş olur ve sorun veya görüşle ilgili çözün veya öneriler tek başlıkta toplamış olur ilerki zamanda aramızda olamayan arkadaşların öneri ve görüşlerinide okuma imakını olur

+++

Daha önceden açılmış konular olduğu için Kapatılmıştır..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt