Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

hangi lastik almalıyım

Hemşo ben ps3 kullanıyorum cidden çok derin çukurlara düştüm 20den fazla düşmüşümdür balon falan yapmadı denildiği kadar yumuşak olduğunu düşünmüyorum benim kullandığıma göre düşüncem tabi bu

tamamdır hemşo anlaşıldı çogunluk ps3 dior doguda senin gibi anlattı ps3 alıorum
konu kapatılabilir

Doğru yolu bulduğuna sevindim İbrahim:)zaten bu siniftaki bir lastiğin yumuşak olması beklenemez..ama digerlerine göre bariz sessiz bir lastik olması ayrı bir konfor tabiki..bende kullanıyorum çok memnunum..

İbrahim bence sen ps-3 almayı kafanda kararlaştırdın ve dogru dusunup dusunmedıgını teyıt etmek için konu açtın...Hayırlı olsun gule gule kullan.

İbrahim bence sen ps-3 almayı kafanda kararlaştırdın ve dogru dusunup dusunmedıgını teyıt etmek için konu açtın...Hayırlı olsun gule gule kullan.

biraz öyle oldu memet abi yanlış bişi yapmak istemedim scw saolsun herkonuda yardımcı oluyor:)

biraz öyle oldu memet abi yanlış bişi yapmak istemedim scw saolsun herkonuda yardımcı oluyor:)

Ben her zaman ıcın aklımdakını kalbımdekını tercıh edıyorum daha sonradan keske dememek ıcın ara sıra hata da yapmak gerekıyor.Tekrardan hayırlı olsun güle güle kullan istediğin lastige fiyat al bırde buradan alalım.Nereden uygun oluyorsa oradan alırsın istanbuldan bulursan ben ucuza kargo olayında yardımcı olurum.

Ben her zaman ıcın aklımdakını kalbımdekını tercıh edıyorum daha sonradan keske dememek ıcın ara sıra hata da yapmak gerekıyor.Tekrardan hayırlı olsun güle güle kullan istediğin lastige fiyat al bırde buradan alalım.Nereden uygun oluyorsa oradan alırsın istanbuldan bulursan ben ucuza kargo olayında yardımcı olurum.

memet abi burdan fiyat aldım çifti 725 tl orda ne kadar bilmiorum

Geri
Üst Alt