Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

hangi lastik almalıyım

Brigstone kullanıyorum hiç öyle büyük bi çukura girmedim lastiği çok fazlada zorlamadım ama park ederken kaldırıma dokundu sol arka lastik balonlu dolaşıyorum tavsiyem ps3

Brigstone kullanıyorum hiç öyle büyük bi çukura girmedim lastiği çok fazlada zorlamadım ama park ederken kaldırıma dokundu sol arka lastik balonlu dolaşıyorum tavsiyem ps3

kaldırıma dokunarak bridgestone balon yaptırmanız imkansız ama tavsiye ettiginiz lastiği kaldırıma dokundurdugunuzda direk yarılıyor daha önceden test ettim onayladım :D

ps3 yanaklar yumuşak oldugu için oda balon yapabilir şu anda yigitin önerdigi lassa impetus sport a bakıorm

ps3 yanaklar yumuşak oldugu için oda balon yapabilir şu anda yigitin önerdigi lassa impetus sport a bakıorm

Lassa ımpetus sport yerıne lassa revo yada lassa phenoma dusunebılırsın.....Brıdgestone markasının yenı serılerıne yakın yol tutar.

kaldırıma dokunarak bridgestone balon yaptırmanız imkansız ama tavsiye ettiginiz lastiği kaldırıma dokundurdugunuzda direk yarılıyor daha önceden test ettim onayladım :D
Soyledıgınıze katılıyorum.Oyle bır durum olsaydı ben balıga gıderken bozuk yollarda coktan takım takım lastık degısmem gerekırdı.

1.5 yıldır kullandığım ve yeniden alıcağım lastik olan 225/40/18 Kumho Ecsta SPT KU31 al derim kumho yumuşak lastik falan ama yağmurlu havadaki yol tutuşuna hayran kaldım kuru zeminde zaten diyecek laf bulamıyorum mükemmel bi lastik kime tavsiye ettiysem memnun kaldı sanada tavsiye ederim.

başkan kullandığım lastiklere yorum yapacak olursam ve benzetme olursa nexen dansöz, lassa hammal,continental hacivat,pirelli mezar taşı, bristone asma kabağı,petlas ocak söndüren,MİCHELİN fıstık...lütfen kimse alınmasın saydığım lastikleri hususi ve ticari araçlarda hep kullandım.amacım kötülemek aşağılamak değil ama kara ve hava taşıtlarında michelinden muazzamı bence yok, her koşulda...karar senin saygılar...

Hemşo ben ps3 kullanıyorum cidden çok derin çukurlara düştüm 20den fazla düşmüşümdür balon falan yapmadı denildiği kadar yumuşak olduğunu düşünmüyorum benim kullandığıma göre düşüncem tabi bu

bana göre bu lastik işi bütçe ve ne istediğinle alakalı bir durum fiyatı makul olsun diyorsan toyo-kumho-hankook işini görür

Geri
Üst Alt