Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

hangi lastik almalıyım

TORO_BLANCO

Kayıtlı Üye
225 40 18 lastik alıcam michelin ps3 var kafamda ama bizim buralarda yollar fazla düzgün degil çabuk balon yapmasından korkuorum varol abi nexen önerdi ve en başından beri önermeye devam ediyor
bunlarda yorumları iyi olan lastikler
bridgestone re001 adrenalin
continental sport contact 3 ve 5
michelin ps 3
toyo T1R ve proxes 4
yokohama advan sport
pirelli zero rosso

eski cupramda maxxis maz1 lastik almıştım. fiyatına göre güzel lastikti.

tabikide bunlardan biri continental sport contact 3 ve 5 gerisini beğenmiyorum

yol tutuşu için bişey diyemem çünkü çok zorlamamıştım virajda falan. ama yumuşak bir lastikti. balon yapma konusuna gelirsek 40 yanak lastikte belli bir hızda düşeceğin derin bir çukurda her lastik balon yapar. ufak tefek şeylerde maxxis balon yapmaz. sağlam lastik diyebilirim.

balon derdi olmayan, özellikle yazın çok güzel yol tutan, uzun ömürlü..Lassa Impetus Sport 225/40/18 derim..her koşulda her şartta beklediğimin her daim daha üstünde performansı vardı..verilen paranın her kuruşunu hak ediyo.. :eek:key:

balon derdi olmayan, özellikle yazın çok güzel yol tutan, uzun ömürlü..Lassa Impetus Sport 225/40/18 derim..her koşulda her şartta beklediğimin her daim daha üstünde performansı vardı..verilen paranın her kuruşunu hak ediyo.. :eek:key:

senin gibi kullanıcaların yorumları benim için daha önemli yigit lassa düşünmüodum ama senin bu yorumundan sonra düşünmeye başladım

Brıdgestone s001 de tercih edebılırsın.Benım harıcımde bes kısıye daha aldık sıkayetı olan yok.Eger balon derdım olmasın dıyorsan alacagın lastık brıdgestone,lassa,nokıan olabılır.Tek dıkkat edecegın nokta alacagın lastıgın yanaklarının XL olması lazım...

Bridgestone RE002 Adrenalin şu an alabiliceginiz en iyi lastik

scwCIMG2433.jpgscwCIMG2435.jpgscwCIMG2432.jpgscwCIMG2434.jpg

Ekli dosyalar

• scwCIMG2434.jpg
    scwCIMG2434.jpg
    40.9 KB · Görüntüleme: 10
  • scwCIMG2435.jpg
    scwCIMG2435.jpg
    51.4 KB · Görüntüleme: 12
  • scwCIMG2432.jpg
    scwCIMG2432.jpg
    56.6 KB · Görüntüleme: 10