Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

hangi kasko?

mateach

Kayıtlı Üye
merhabalar..yakında 1.2 leon style aracımı teslim alcam..şimdiden kasko işlerini kafamda belirleyim istedim..kasko için hangi şirketler tavsiye edersiniz..
önceki aracımda kasko kullanmadım hiç bilgimde yok..soracak kimse de ..sizden tavsiye bekliyorum.şimdiden teşekkürler...

güzel bir soru her biri farklı fiyat verecektir...önemli olan ucuz olan değil Allah göstermis ters bir durumda seni uğraştırmayacak koşturmayacak..en kısa zamanda ödemeni yapacak ve laga luga yapmacak en yüksek geri ödemyi sağlayacak olan kasko şirketidir..
herkesin fikri ayrı olacaktır..
ben güneş sigorta derim..vakıfbank himayesindedir..

Garanti bankası müşterisi olduğumdan dolayı indirimli yapabileceklerini söylediler ama garanti bankasına hep önyargılı olmuşumdur..siz de tavsiye etmezsiniz sanırım

Garanti bankası müşterisi olduğumdan dolayı indirimli yapabileceklerini söylediler ama garanti bankasına hep önyargılı olmuşumdur..siz de tavsiye etmezsiniz sanırım

hangi sigorta sigorta şirketi imi..indirimli fiyatını bir öğrenir misin..senin araba sıfır..zaten yüksek fiyatlar dönmüyor ortada..bundan önceki arabanda kasko var mıydı..varsa kaza var mı..yani kasko bozuldu mu?

önceki aracımda kasko yoktu...ilkkez kasko işine giriyorum..garanti euroka sigortayla anlaşmalı sanırım..kulaktan dolma yerine iyice öğrenip içerik ve fiyatı size danışsam daha sağlıklı olacak..yarın bir uğrayayım bakalım..

önceki aracımda kasko yoktu...ilkkez kasko işine giriyorum..garanti euroka sigortayla anlaşmalı sanırım..kulaktan dolma yerine iyice öğrenip içerik ve fiyatı size danışsam daha sağlıklı olacak..yarın bir uğrayayım bakalım..

aldığım istihbaratlara göre yazıyorum euroka ya sakın gitme birincisi. çok pahalı..ve pahalı olduğu servisi vermiyor değmez..örnek..ben arabayı 1360 yaptım euroka 2000 küsür istedi..düşün..onun indireceği diğeri ile aynı olacak..acele etme diğer arkadaşların fikirlerini de al
sen arabayı peşin para mı aldın banka kredisi ile mi?

kredi ile aldım..kredi konusunda yardımcı olan bayanda istersem kasko için yardımının dokunabilceğini söyledi..bende size danışmak istedim..
dediğinizi dikkate alarak acele etmeyip eurokadanda uzak duruyorum :)

kredi ile aldım..kredi konusunda yardımcı olan bayanda istersem kasko için yardımının dokunabilceğini söyledi..bende size danışmak istedim..
dediğinizi dikkate alarak acele etmeyip eurokadanda uzak duruyorum :)

bunu sormamaın sebebi kredi ile aldı iseniz benim bildiğim kasko yapamadan satmıyorlardı kendilerini güvence altına alabilmek için..şimdi şaşırdım..bugün arkadaşların çoğu maltepe sahildeler..o yüzden cevaplar gece gelebilir yada yarın haberin olsun..ama istanbul dışındakiler de yazacaklardır..

bende beklediğimden sessiz bulmuştum forumu..hayal kırıklığına ugradım ama :) ama zannettiğim gibi değilmiş..diğer arkadaşlarada danışalım bakalım ilginize teşekkürler varol bey

Geri
Üst Alt