Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

hangi kasko?

şimdi bir yakınımda tavsiye etti..araç plakası vs.. belli olmadığı için fiyat öğrenemiyorum..ne civar olur 2011 1.2 tsi leon

tahmini konuşacağım..600-800 olması lazım araba sıfır olduğu için

Öncelikle Hayırlı olsun aracınız, bulunduğunuz şehirde yetkili servis ile hangi kasko firmasının anlaşması varsa bir listesini çıkartın sonra en uygun ve hesaplı olanı seçin ve yaptırın kasko yaptırırken iken muafiyet durumlarına dikkat edin hiç bir muafiyet verdirmeyin her şeyiniz %100 olsun eğer çok ucuz bir fiyat alırsan firmadan teklif al onu göster onay aldıkdan sonra yaptır çok üçkağıtlar dönüyor. Memuriyet durumu varsa bazı firmalar indirimm yapıyor örnek olarak askeri personel gibi..

Ben kendi aracım için 700 lira verdim 10 taksitle Birlik sigortaya yaptırdım full kasko ama sıfır araç daha farklı olur o ayrı.Yukarıda yazan arkadaşların dedikleri çok doğru %100 kasko olayına özellikle dikkat et.

xx

Ben kendi aracım için 700 lira verdim 10 taksitle Birlik sigortaya yaptırdım full kasko ama sıfır araç daha farklı olur o ayrı.Yukarıda yazan arkadaşların dedikleri çok doğru %100 kasko olayına özellikle dikkat et.

xx

Benimde kasko birlik sigorta halk bankasının kuruluşu bu sene seata en uygun fiyat çıkartan firma diye duydum o yüzden araştırıp bu firmaya yaptırdım. Hatta fiyatını çok ucuz bulup bir üç kağıt olduğuna inanıp önce teklif aldım firmadan diğer sigorta firmalarına gösterip onay aldıkdan sonra yaptırdım.

çalıştığım şirket uluslararası bi şirket..sigorta şirketleriyle anlaşmalı otocam servisi..19 sigorta şirketi ile çalışıyruz...devamlı iç içeyim gerek sigorta şirketi gerek gerek acentalarla aynı zmanda müşterilerle de..nacizane tavsiyem,allianz olucak ama diğerlerine daha pahalı ama sonuna kadar hakediyor..diğerlerini sorucak olursan ergo sigorta ve ak sigorta derim...ayrıca axa ve zurich sigorta da güvenebileceğin sigorta şirketleridir...

Öncelikle Hayırlı olsun aracınız, bulunduğunuz şehirde yetkili servis ile hangi kasko firmasının anlaşması varsa bir listesini çıkartın sonra en uygun ve hesaplı olanı seçin ve yaptırın kasko yaptırırken iken muafiyet durumlarına dikkat edin hiç bir muafiyet verdirmeyin her şeyiniz %100 olsun eğer çok ucuz bir fiyat alırsan firmadan teklif al onu göster onay aldıkdan sonra yaptır çok üçkağıtlar dönüyor. Memuriyet durumu varsa bazı firmalar indirimm yapıyor örnek olarak askeri personel gibi..

arkadaşa da katılıyorum ..müşteriye sölemeden muafiyet uyguluyolar..bunada çok dikkat et..

direkt Axa derim..
poliçeyi hazırlarken karşıya verilen hasarın limitini yüksek tutmakta fayda var.. :)

önceki aracımda kasko yoktu...ilkkez kasko işine giriyorum..garanti euroka sigortayla anlaşmalı sanırım..kulaktan dolma yerine iyice öğrenip içerik ve fiyatı size danışsam daha sağlıklı olacak..yarın bir uğrayayım bakalım..

Eureko dan sıfır aldığımda dilim yandı bi daha hayatta onlardan yaptırmam..... axa oyak çok iyi bildiğim kadarıyla....

Geri
Üst Alt