Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Hangi kasko

ahmett879

Kayıtlı Üye
İbizamın kaskosu 1ay sonra bitiyor. Çok şükür kaza bela gelmedi başıma kazasizlık indirimi olacaktır heralde. Ama aklımda soru işaretleri var. Geçen yıl Grupamadan yaptirmistim. Diğer bütün sigortalar 2bin liranın üstünde fiyat isterken grupama 1300 civarına yaptı. Aracın değeri 42bin. Sizce normal mi 1300tl yoksa diğer sigortalar mi abartmış.? Yine Grupamayla devam edeyim mi yoksa başka şirket mi tavsiye edersiniz bir de kaskoda nelere dikkat edeyim?

Anadolu hayat sigortasından bır fıyat alırmısın...ben yaptırıken en uygunu Anadolu hayat sıgortasıydı..ama şuda var kasko fırmandan memnunmuydun..ufak tefek seylerde olsa kaskoyla son yıl ıcınde muhatab olduğunda sana nasıldı davranışları oda onemlı..açıl durumda şahsen ben kaskomu yanımda maddı manevi göremezsem seneye şansını kaybetmiş demektir bende...hanı 2 kuruş ıcınde memnunsan kaskonun calısma sıstemınden bozma derım..

Kaskomu hiç kullanmam gerekmedi çok şükür. O yüzden hiçbir fikrim yok:) bacanagim doğuşta çalışıyor herşeyi o ayarladı ben hiç muhattap olmadım sigortayla filan.. Benim kafamı karıştıran aradaki fiyat farkı ve bu firmayla başka çalışan var mi memnunum? Dediğiniz gibi bi sorun olduğunda nasillar?

ilk sene çoğu firma yüksek fiat veriyor ama ikinci seneniz de sizin hasarsızlığınızı görüp riskiniz düştüğü için fiyatları aşağı çekebiliyor hepsine sorun ama full kasko olmasına ve hiç bir muafiyet olmamasına dikkat edin birde allah kaza bela vermesin ama kaza olursa hangi bayiide tamire verirseniz onunla anlaşması olup olmadığını araştırın anlaşması olmaz ise kazada tamir ücretini önce siz ödüyorsunuz sonra onlar size ödüyor böyle birşeyle uğraşmayın

ilk sene çoğu firma yüksek fiat veriyor ama ikinci seneniz de sizin hasarsızlığınızı görüp riskiniz düştüğü için fiyatları aşağı çekebiliyor hepsine sorun ama full kasko olmasına ve hiç bir muafiyet olmamasına dikkat edin birde allah kaza bela vermesin ama kaza olursa hangi bayiide tamire verirseniz onunla anlaşması olup olmadığını araştırın anlaşması olmaz ise kazada tamir ücretini önce siz ödüyorsunuz sonra onlar size ödüyor böyle birşeyle uğraşmayın
Aynen abi ben axa dan yaptırdım aracı sıfır aldım 1900 tuttu şimdi ikinci yıl yeni yaptırdım 800 tuttu

Beni EDS'ler İYİ Tanır

Geri
Üst Alt