Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

hangi firmanin yakitini kullaniyorsuunuz ?

static-x

Kayıtlı Üye
merhabalar arkadaslar. sorum siz aracinizda hangi firmanin yakitini kullaniyorsunuz ? hangisini tavsiye edersiniz. ben 2 defadir opetten aliyorum fakat aracin cekim gucu dusuk gibime geliyor, acaba yakittan kaynaklanan bir durummudur yoksa aracin daha cok yeni olusundanmidir anlamadim gitti. ayrica yakit cok cabuk bitiyor sanki, motor acilana kadar arac ortalama olarak yuzde kac yakar bilgisi olan varsa paylassin lutfen. herkese yi forumlar...

biz yıllarca şirket olarak devamlı petrol ofisini tercih ederiz...tabi bu firmadan çok petrol şirketinin sahibiyle alakalıdır...
kullandığımız petrol ofisi organize müdürlüğü tarafından yönetiliyor yıllardır daha en ufak şikayet dahi olmadı...
tabi po nun hilesiz olduğu anlamına gelmiyor ...yoksa gaziantepte arap ülkelerine yakınlığı nedeniyle çok sahtekarlık ve hile ile dolu bence firma sahibi diyorum...

bp ve shell kullanıyorum petrol ofisinden aldıgım benzın bitiyo ne hıkmetse hemen anlamıyorum

ben 1 yıldır sehll alıyorum ama totale geçmeyi düşünüyorum

opet,shell kullanırım devamlı başka yere girmem :D tolganında dediği gibi petrol ofisinden aldığımda çok çabuk bitiyor ve aracı boğuyor çok performansı düşüyor bildiğin

Geri
Üst Alt