Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

hangi firmanin yakitini kullaniyorsuunuz ?

Opet, Shell bazen de BP... Eğer aldığım yeri tanımıyorsam sadece Shell...Şirket araçlarındaki taşıt tanımanın etkisi bu konuda çok büyük... Sonuçta kurumsal kullanıcısınız, aylık 5-6 bin TL' lik motorin alıyorsunuz...

daha önceden hep shell kullanıyordum yıllardır fakat aracı aldığım arkadaşım hep opet kullandığı için bende devam ettireceğim bundan sonra... en azından bir süre deneyeceğim

sanirim cogunluk opet demis gibi gorunuyor ardindan da shell ve bp geliyor. bu ucunu bi deneyecegim. su ana kadar 3 defa yakit almis bulunmaktayim, 2 defa opet 1 defa da Po dan aldim bundan sonra bir de shell ve bp den alacagim gorusleriniz icin tesekkurler

Otogazda OPET..Gaza yağ karıştırıyolar oda motora zarar veriyo gibisine bişeyler duydum ama opetten almaya devam ediyorum.

shell genellikle denk gelirse opet :)

Geri
Üst Alt