hangi firmanin yakitini kullaniyorsuunuz ? | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye

Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir
Sizlere daha iyi hizmet verebilmek için ANDROİD ve İOS mobil uygulamamız yayına başlamıştır. BURAYA tıklayarak uygulamaya gözatabilirsiniz.

hangi firmanin yakitini kullaniyorsuunuz ?

Konu, 'Mk5 (2008+Günümüz)' kısmında static-x tarafından paylaşıldı.

1. static-x

static-x SCW Üyesi

537
    315
    63
    merhabalar arkadaslar. sorum siz aracinizda hangi firmanin yakitini kullaniyorsunuz ? hangisini tavsiye edersiniz. ben 2 defadir opetten aliyorum fakat aracin cekim gucu dusuk gibime geliyor, acaba yakittan kaynaklanan bir durummudur yoksa aracin daha cok yeni olusundanmidir anlamadim gitti. ayrica yakit cok cabuk bitiyor sanki, motor acilana kadar arac ortalama olarak yuzde kac yakar bilgisi olan varsa paylassin lutfen. herkese yi forumlar...

2. altıpatlar

altıpatlar SCW Üyesi

11.344
    2.113
    113
    biz yıllarca şirket olarak devamlı petrol ofisini tercih ederiz...tabi bu firmadan çok petrol şirketinin sahibiyle alakalıdır...
    kullandığımız petrol ofisi organize müdürlüğü tarafından yönetiliyor yıllardır daha en ufak şikayet dahi olmadı...
    tabi po nun hilesiz olduğu anlamına gelmiyor ...yoksa gaziantepte arap ülkelerine yakınlığı nedeniyle çok sahtekarlık ve hile ile dolu bence firma sahibi diyorum...

yukcell88, REİS38 ve kfy bunu beğendi.
  3. tolga34

tolga34 SCW Üyesi

693
    145
    43
    bp ve shell kullanıyorum petrol ofisinden aldıgım benzın bitiyo ne hıkmetse hemen anlamıyorum

4. ceycey11

ceycey11 SCW Üyesi

1.264
    335
    83
    ben 1 yıldır sehll alıyorum ama totale geçmeyi düşünüyorum

5. Diesel Power

Diesel Power SCW Üyesi

58
    15
    8
    Total, PO, Opet sonrasında son 5 yıldır Shell.

6. djriko

djriko SCW Üyesi

485
    125
    43
  7. ZGR

ZGR SCW Üyesi

14.936
    524
    113
    opetten şaşmam

8. ReDLeoNn

ReDLeoNn SCW Üyesi

381
    58
    28
    opet,shell kullanırım devamlı başka yere girmem :D tolganında dediği gibi petrol ofisinden aldığımda çok çabuk bitiyor ve aracı boğuyor çok performansı düşüyor bildiğin

9. koray.cano

koray.cano SCW Üyesi

2.721
    145
    63
    tp kullanıyorum %8 indirimli :D

JoSepHH23, mertelitas ve ZGR bunu beğendi.
  10. gallipoli

gallipoli SCW Üyesi

211
    46
    28
    shell. bazende bp.

Sayfayı Paylaş