Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Hangi firmanın Euro Dizeli

GTL alınca araba gitmiyo. Hiç tavsiye etmem.

son zamanlarda opetten cok şikayetçiyim.
hem araç yürümüyor, hem de çabuk bitiyor. sanırım shell, total ve PO oncelikli seçeneklerim olacak.

Merhaba;
Ben daima Po euro dizel alıyorum.Şimdiye kadar değiştirmedim fakat bir sıkıntıda yaratmadı.Aslında bir değişiklik yapsam farkı gayet iyi anlarım!

xx

merhaba sevgili seat kullanıcıları. ben sürekli bp kullanıyorum. boşuna euro dizel adı altındaki yakıtlara luzumsuz paralar vermeyin. ayrıca araclar eğer 2000motorun ustundeyse euro dizel kullanılması mantıkı. bp nin normal mazotu kendi ultımate dieseline ve diğer eurolara göre çok daha kaliteli ve performanslı. ben butun arabalarımda bp kullandım ve gerçekten bpden mazot koyduğumda arabanın motor sesi ve haraketleri bile değişiyordu. şu anda 590ppm kalitesindeki ( yeni euro5 normuna uygun mazot) sadece BPde mevcut.

geçenlerde elemanların biri corsa ya euro dizel almayıp normal mazot almış sağolsun bütün enjektörler yandı bi servisle görüşüp öyle alın derim ben

merhaba sevgili seat kullanıcıları. ben sürekli bp kullanıyorum. boşuna euro dizel adı altındaki yakıtlara luzumsuz paralar vermeyin. ayrıca araclar eğer 2000motorun ustundeyse euro dizel kullanılması mantıkı. bp nin normal mazotu kendi ultımate dieseline ve diğer eurolara göre çok daha kaliteli ve performanslı. ben butun arabalarımda bp kullandım ve gerçekten bpden mazot koyduğumda arabanın motor sesi ve haraketleri bile değişiyordu. şu anda 590ppm kalitesindeki ( yeni euro5 normuna uygun mazot) sadece BPde mevcut.

benim anlayamadigim nokta su; neye gore euro dizel degil de kirsal motorin kullanmamiz gerekiyor?
aracimin depo kapaginda EURO DIZEL diye yaziyor..

kimisi de arada kirsal motorin alin diyor/ servis asla almayin diyor..

benim anlayamadigim nokta su; neye gore euro dizel degil de kirsal motorin kullanmamiz gerekiyor?
aracimin depo kapaginda EURO DIZEL diye yaziyor..

kimisi de arada kirsal motorin alin diyor/ servis asla almayin diyor..

bizim elemanda öyle yapıp almış işte enjektörler komple yandı bi ton masraf

bende shell tercih ediyorum ama son depoyu fuel save dizel doldurdum soğuklarında etkisi vardır mtlaka ama sanki motor daha sesli ve sarsıntılı çalışıyor gibime geldi pek sevmedim geri euro dizele döneceğim gibi :p

yeni nesil common-rail dizellerde bence euro dizel olmayan yakıtın adını bile anmayın. Hadi pumpe-düsse olanlar bi nebze tartışılır belki ama common rail ise ıı ıhh. Fiesta 1.4 TDCI motoru normal mazota 100.000 km dayanabildi, şirket politikası, sonra euro'ya döndüler..

Shell fuel save aliyorum bu ara

Geri
Üst Alt