Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Hangi dizel araç ?

ahmett879

Kayıtlı Üye
Selamun aleyküm. Mk3 fr ımı satma arefesindeyim ve artık dizel otomatik bir araç almayı düşünüyorum bu yüzden bi kaç arasında kaldım. Opel astra 1.6 136 beygir, skoda octavia ve tabi ki leon araçların hepsi de 2016 model yani ikinci el olacak. bu 3ü arasında kararsız kaldım. bir çocuk var ikincisini düşünüyorum. Aklımda öncelikle astra var dynamic paketi düşünüyorum ama ikinci elde nasıldır hiç bilmiyorum. Octavia yı da pek bilmiyorum style en dolusu sanırım ama optimalle arasında ne farklar var bilmiyorum. Leonu zaten tanıyorum siz hangisini önerirsiniz? Fiyatları birbirine yakın

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

1.6 136 lik astralarin tüketimi yüksek galiba arkadaşımda var yakıtını eleştiriyor sürekli.

Bagaj ihtiyacı olabilir o yüzden Octavia.

Comfortline golf masıl olur sizce ? Hız sabitleyici yok sanırım

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Geri
Üst Alt