Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Hangi cilayı tercih etmeliyim

Deqroo

Kayıtlı Üye
Merhaba herkese hayırlı akşamlar.
Yarın boştayım ve aracımı güzelce bir temizleyip parlatmak istiyorum. Araç rengi füme gibi bir renk ve daha 900 kmde yani çizik falan yok sadece parlamasını ve kaygan bir yüzey elde etmesini istiyorum. Zaman sıkıntım olmasa meguarsın nxt yi önereceğinizi tahmin ediyorum ancak koçtaş tekzen gibi bir yapı marketten yarın hemen temin edip uygulamaya geçeceğim. Bu yüzden en mantıklı seçim sonax ürünleri gibi duruyor sizce hangisinden daha iyi verim alırım
Araç rengi
aha2y7eh.jpg

Ürünler
u9yte9az.jpg
du3yhyry.jpg

Başka ürünlerede açığım turtle waxtanda var koçtaşta önerirseniz onuda temin edebilirim

Şimdiden teşekkürler

benim aracımdada ön kaput şerit var, bende onu cilamak ve üzerindeki çiziklerden mümkün oldukça kurtulmak istiyorum, ne kullansam fayda eder acaba?

Ooo gerçekten mi tamamdır o zaman direk forumankaraya gideyim çok teşekkürler

Orasıda çok uzak bana bakalım yoksa gidip sonaxlardan birini alalım. Turtle wax teflon önerdiler bide

Teflonlu ÇBS cilalar var... ben gayet memnunum...

Hydrorep mi kullanmıştım bir şişe çok memnundum.

Geri
Üst Alt