Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Hangi ATV' yi almalıyım.

Abi bir kere denedim çok zevkli bir makina,tabi markalar konusunda bir fikir sahibi değilim..

Bende bir kere denedim. Zehirledi beni:) Gerçekten zevkli Özellikle Yazlıkta kullanacağım için dahada zevkli olacak arazi bakımından.

Polaris Magnum 330 4x4 Çift Renk Renk 1993 Model 5.500 TL Galeriden Satılık ikinci el - 24551197
Ahmet abim 4x4 keyfini çıkar, bakındığın tüm uzakdoğu ürünlerinden çok daha iyi ve keyifli..

Cezmi Kardeşim kesinlikle haklısın. Polaris için genel görüşler çok olumlu, ancak iyi para istiyorlar. Yılda birkaç kez kullanabileceğim bir araç için çok ödemek istemiyorum. İlandaki bile 1993 model olmasına rağmen 5500 tl. Bence de 1993 de olsa, yeni uzakdoğu malından iyidir. Ama o kadar vermeyi düşünmüyorum.

ATV şehir içinde kullanılacak bir alet midir? arabaya alternatif olsa ne güzel olur :D:D

çin malı almayında yamaha honda polaris içlerinde en sağlamları gerisi kışın yatar yazın çalıştırmak için ter dökersiniz...

Çin malının yenisi yolda bırakabilir ve arazide pek zorlamaya gelmez.
Eski olsun ama sağlam şaseli bi atv olsun güzel bi bakımdan sonra size uzun yıllar yeter abi

xx

bizim buralarda adettir:
yeni doğan bebeğe sevdiği kişinin ismi konursa,
o kişi altın takar......
gaziantep organize sanayi de montajlanan çin malı KUBA motor firmasının ATV sini alırsanız;
antep ürünü satıldı diye, atv ye çeyrek altın takmak boynumun borcudur...kısmet hayırlı neyse o olsun...

Polaristen saşma Maslak sanayide hem satş hemde servis yerleri mevcut

Geri
Üst Alt