Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

hangi aracı alsam sizce

mstfcfc

Kayıtlı Üye
saygıdeğer arkadaşlarım...
şu anda askerim askerliğim bittiği zaman bir araba alacağım ama bir türlü kara veremiyorum..
benim aklımdan geçen araç şunlar..
1- bmw 3,16i
2- bmw 3,20d
3- passat 2,0d
sizlere soruyoruum lütfen bana yardımcı olurmusunuz....
kasa:60 milyar
şimdiden vereceğiniz cevaplar için teşekkür ederim...

yanlız 2 seçenekte 60 milyara genellikle fazla kilometre yapmış araçlar var kafamı karıştıran yer orası...

60.000 e düşeş olmadığı sürece alacağın 3.20d den hayır gelmez şuan.belki yaza doğru fiyatlar ortalama o civara düşer...1.16 hem performans hem de yakıt açısından rezalet bir araba bence..benzin i çok dert etmiyorsan 3.20i alırım m paket falan o fiyata.1.16 ile aynı yakacak çünkü..passat ise yaşına göre çok büyük kaçar bence.

Tercihini 3.20d den yana kullanmanı tavsiye ederim.BMW kasa değiştirdigi için istediğin bmw yi bulabilirsin fakat ecele etme :)

ewt dediklerin doğru biraz vaktim var inş düşer de alırım 3,20d bende onu istiyorum birde 2006 ve üstü o kasa'dan olmasını istiyorum..

bmw 3.20 hem sportif duruş hemde karizma bir araç =) passat makam aracı =) 3.20 tavsiye olunur :)

ewt dediklerin doğru biraz vaktim var inş düşer de alırım 3,20d bende onu istiyorum birde 2006 ve üstü o kasa'dan olmasını istiyorum..

177 hp olanlar yanılmıyorsam 2006 sonrası çıktı..yani 2005 alma 163 lük onlar ve 177 liklere göre daha sorunlu diye biliyorum

Geri
Üst Alt