Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

hangi aracı alsam sizce

O araçlara o kadar para verip sorunsuz olanını aramakla uğraşıcağına bence seçeneklerini çoğalt o paraya sıfır arabaları da düşünebilirsin
erdal abi sıfır araba almayı sevmiyorum leondan çok çektim biraz titizlik vardır bende bir şey olacak korkusuyla binmek istemiyorum en güzeli 2, el araba..

bence 160 lık scirocco yada cupra-bocanegra alabilirsin,o rakama o seceneklere zor begenirsin 320 dizelini 100 bin km nin altında zor bulursun artı kasa değişti,passatın arka koltuğunda oturacam diyorsan kesinlikle al,3 serisinin benzinlisini alacaksan yakıt konusunda üzülürsün..
saol gökhan abi 3 kapı bir araç olmaz bana da o zaman en iyisi passat...

3.16 , 3.20d çok ayrı araçlar 3.16yı çok uygun fiyata bulabilirsin ama 3.20d nin zevkini hiç bi araçda bulamazsın özellikle güncel kasalarda 184 hp fabrika verisi dizelde en iyisi şuan 2000cc dizelde bmw segmentideki araçlara göre yerinizde olsam bi dakka düşünmem 3.20d alırım bu tarafa gelirsek yeni 1.18i de çok mantıklı araç hem performanslı hem konforlu ya bide 60000 tl cepde varsa neler alınır neler :) ;)

3.16 , 3.20d çok ayrı araçlar 3.16yı çok uygun fiyata bulabilirsin ama 3.20d nin zevkini hiç bi araçda bulamazsın özellikle güncel kasalarda 184 hp fabrika verisi dizelde en iyisi şuan 2000cc dizelde bmw segmentideki araçlara göre yerinizde olsam bi dakka düşünmem 3.20d alırım bu tarafa gelirsek yeni 1.18i de çok mantıklı araç hem performanslı hem konforlu ya bide 60000 tl cepde varsa neler alınır neler :) ;)
teşekkürler taha....

3.20d tabi ki de.
1.2 leonla 9'u görüyor muydunuz. :)

Askerliğini bitirdikten 1 2 ay sonra araştırıp alman senin için çok güzel olur.60bine güzel bir makina bile alınır;)

xx

Geri
Üst Alt