Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Hangi araç alınır.?

Lejyoner

Administrator
Yaza doğru hanımın kullanması ve hafta sonlarıda biraz ben faydalanırım mantığı ile Bocanegra almayı düşünüyorum ancak sürekli sahibinden de dolaşırken diğer modellerde aklımı çelmiyor değil 2008 den aşağı olmamak kaydı il 2.el bile düşündüm bir ara, 40 bin ila 50 bin arası düşündüğüm rakam var Boca haricinde baktığım diğer araçlar Scirocco,alfa romeo mito ve guillietta, falanda düşünüyorum bu araçlarla beraber sizinde fikirlerinizi almak istiyorum kafam karışık biraz..

Boca güzel..ikinci olarak guilietta derim.. fiyata göre sıraladım

Polo Gti da düşündüm Can (Kurtbil) ın önerisiydi ama Baz donanımı cok düşük,Cezmi abi yüksek arac düşünmüyorum:)

Şu an ilk sırada Boca düşündüğüm için onunla kıyaslıyorum tüm aracları..

Polo Gti da düşündüm Can (Kurtbil) ın önerisiydi ama Baz donanımı cok düşük,Cezmi abi yüksek arac düşünmüyorum:)

Şu an ilk sırada Boca düşündüğüm için onunla kıyaslıyorum tüm aracları..

Polo GTI boca dan yaklaşık 5-6 bin TL daha ucuz ve bi VW den bahsediyoruz abi normal :)

Model
Golf 1.4 TSI Highline Tiptronic DSG
Kasa Tipi
Hatchback5 Kapı
Yakıt Tüketimi (Şehiriçi / Şehirdışı)
7,5 lt / 5,2 lt
Motor Gücü (hp)
160 hp

160 beygirlik Golf için cok güzel yakıt değerleri bak buda aklımı çeldi.:confused:

Model
Golf 1.4 TSI Highline Tiptronic DSG
Kasa Tipi
Hatchback5 Kapı
Yakıt Tüketimi (Şehiriçi / Şehirdışı)
7,5 lt / 5,2 lt
Motor Gücü (hp)
160 hp

160 beygirlik Golf için cok güzel yakıt değerleri bak buda aklımı çeldi.:confused:

bunun fiyatı ne nerde yazıyor fiyatı

şimdi vw sayfasına girdim gene fiyat yok..hatta 1.4 tsi adı bile geçmiyor...:confused::confused::confused:

Geri
Üst Alt