Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Hangi ACI Makina?

gültekin

Kayıtlı Üye
Malum 2012 Model 1.6 tdı style leon sahibiyim araç 23.000 km de. Biraz daha dolu bir araca binmek istiyorum aracım style yani biraz kuru örnek vereyim esp falan yok.İstiyorum ki biraz daha dolu olsun doludan kastım cam tavan falan değil:)diyorum ki üzerine 10.000 -20.000 maksimum kredi çekeyim arabasına göre hem aracım düşük km de sıkıntısız satarsam para yapar her geçen gün piyasa düşüyo en canlı zamanında satayım güncel kasa bir araç alayım hemde değiştirirken cebimden yüksek paralar çıkmamış olur.Dizel düşünüyorum
Aracınmın durumu şöyle;
1-23000 km de dizel
2-sıfır kokusu üzerinde ve sigara dahi içilmedi
3-arka koltuklara sayılı oturuldu
4-araç stock durumdadır sökülen takılan jant yay fakan yoktur chip yoktur
5-gram boya değişen yoktur.

yorumlarınız nelerdir?

Hayırlı satışlar resim koysan baya iyi olur.

aynı temizlikte bulabilirmisin

gulietta 1.6 jtdm bide golf 7 comfortlıne tdı arasında kaldım bi el atın arkadaşlar ona göre bende hazırlığımı yapıyım araba değişir ama kişilik değişmez hep sizleyim

illa ikisinden Biri ise yarın kolay satabilmek için golfü seçerdim

tapatalk

sahibinden.com ilan numarası 154191494 link atmayı beceremiyorum aracın resimleri burda

Geri
Üst Alt