• Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from the forum

hangı temızlık malzemelerını kullanıyorsunuz

E.Mergency

Kayıtlı Üye
İsim
Erdal MERGEN
Nereden
Kocaeli
Plaka
41 NM 125
Ben de uzunca bir süredir sonax konsantre şampuanı kullandım. Onun haricinde basınçlı yıkama makinem var karcher'in. Onun özel foamından kullanıyordum o da bitti. Şimdi foam olarak ne alsam diye düşünüyorum. Aşağıda linkini verdiğim ürünü bir denemek istiyorum. Kullanıp ta memnun kalan var mı hiç?

eğer ki atas alacaksan bir de proteo ya bak derim dls sadece köpük cila içermemekte ama proteo cila içeriyor diye biliyorum ben

ONUR AKÇA

Kayıtlı Üye
İsim
onur akça
Nereden
İstanbul
Plaka
34 HV 3574
Bu sete bayıldım :eek:key: ama Genede @ONUR AKÇA 'nın bana Verdiği Donları Tek Geçerim Microfiber bez B.k yemiş :D :D
abi kargolayabılıırım.Hafta sonu camasır gununde yenı bır mahsul daha cıkabılır eskıyenlerden.:) Ne üstübü ne microfiber.En iyi sileni Babam giyer:)

Çöllü

Forumdan Uzaklaştırıldı
İsim
Selçuk Çöllü AKDENİZ
Nereden
İstanbul
Plaka
10 AS 757
abi kargolayabılıırım.Hafta sonu camasır gununde yenı bır mahsul daha cıkabılır eskıyenlerden.:) Ne üstübü ne microfiber.En iyi sileni Babam giyer:)
:D :D Tecrübe ile sabittir kesinlikle katılıyorum..

bu arada Nerelerdesin sen kaçak ?

ONUR AKÇA

Kayıtlı Üye
İsim
onur akça
Nereden
İstanbul
Plaka
34 HV 3574
:D :D Tecrübe ile sabittir kesinlikle katılıyorum..

bu arada Nerelerdesin sen kaçak ?
abı daha oncedende soledıgım gıbı tatılı fırsat bılerek bursaya gıttık.Kaplıca akraba zıyaretlerı falan yaptık annecıgımle.2 hafta gezdık ole yenı geldım ıstanbula.Telafı edıcem:)

Çöllü

Forumdan Uzaklaştırıldı
İsim
Selçuk Çöllü AKDENİZ
Nereden
İstanbul
Plaka
10 AS 757
abı daha oncedende soledıgım gıbı tatılı fırsat bılerek bursaya gıttık.Kaplıca akraba zıyaretlerı falan yaptık annecıgımle.2 hafta gezdık ole yenı geldım ıstanbula.Telafı edıcem:)
Sefan olsun.. Bi ara görüşelim kanlıcada Soranlar oldu açma arayı :eek:key:

ONUR AKÇA

Kayıtlı Üye
İsim
onur akça
Nereden
İstanbul
Plaka
34 HV 3574
Sefan olsun.. Bi ara görüşelim kanlıcada Soranlar oldu açma arayı :eek:key:
Hepsınden Allah razı olsun.Bende cok ozledım herkezı bu arada boluyada gelmenı ıstıyorum.Ne yap et gel abı cok guzel bıryer

Çöllü

Forumdan Uzaklaştırıldı
İsim
Selçuk Çöllü AKDENİZ
Nereden
İstanbul
Plaka
10 AS 757
Hepsınden Allah razı olsun.Bende cok ozledım herkezı bu arada boluyada gelmenı ıstıyorum.Ne yap et gel abı cok guzel bıryer
Aslında bende çok istiyorum Onurum fakat yengenin karsa gitme durumu mevzu o yüzden tam netleştiremiyorum aksi gibi bütün organizasyonlarda bu günlerimize denk geldi bakalım kısmet..

ONUR AKÇA

Kayıtlı Üye
İsim
onur akça
Nereden
İstanbul
Plaka
34 HV 3574
Aslında bende çok istiyorum Onurum fakat yengenin karsa gitme durumu mevzu o yüzden tam netleştiremiyorum aksi gibi bütün organizasyonlarda bu günlerimize denk geldi bakalım kısmet..
saglık olsun ınsallah senıde gorurum

Çöllü

Forumdan Uzaklaştırıldı
İsim
Selçuk Çöllü AKDENİZ
Nereden
İstanbul
Plaka
10 AS 757
saglık olsun ınsallah senıde gorurum
ora olmasada görüşürüz onur zaten senin şu meşhur kaplamacıya bi gitmem lazım aynaları kaplatmak istiyorum vazgeçtim boyadan olmadı birlikte gideriz yakınsa sana ..

Üst Alt