hangı temızlık malzemelerını kullanıyorsunuz | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye
  • Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from the forum

hangı temızlık malzemelerını kullanıyorsunuz

atay78

Kayıtlı Üye
arkadaslar su ucluyu kullanıyorum ve cok menunum belkı fıkır olurtururu dıye sızınlede paylasmak ıstedım kullandıgım urunlerın resımlerınıde eklıyorum

lastik parlatıcı:

resmi site fiyatı:26tl

cilalı şampuan:

resmi site fiyatı:29tl

boya koruma:

resmi site fiyatı:53tl

sonax ararc ıcı genel temızleyıcı:

fiyatı:12-13 tl bu urunle plastık aksamı temızlıyorum koltuk ve tavan ıcınde kullanılıyor kokusu gercekten cok guzel

arkadaslar ben bu urunlerden cok memnunum bu konuyu memnun oldugumuz urunlerı paylasarak baska arkadaslara yardımcı olmak adına paylastım sızde kullandıgınız urunlerı buraya benım yaptgım gbı eklersenız cok faydalı bır konu olur dıye dusunuyorum bu arada bana bır tane motor temızleyıcı urun lazım gercekten kullanan arkadaslar varsa bana onerebılırler bu ara sonaxın motor temızleme urunu var ama kullanıcı yorumu bulamadım

EmreKLKSZ

Forumdan Uzaklaştırıldı
3M markası adı altında satışa sunulan, gerekli olan tüm ürünlerini alıp, kullanırım.Gayette memnunum.....

atay78

Kayıtlı Üye
abı urunler sanırım boya koruma ve cızık gıderıcımı

efekann611

Kayıtlı Üye
bu meguiarsta sarı oto şampuanı var bide, sizin kullandığınızla arasında ne fark var acaba?

Çöllü

Forumdan Uzaklaştırıldı
bu meguiarsta sarı oto şampuanı var bide, sizin kullandığınızla arasında ne fark var acaba?
O Bol Köpüklü ve Bununsa Cilası Daha Yoğun (bi Fark Yok Aslında biri çok köpürüyo biride çok wax içeriyo maksat çeşit olsun Satış-pazarlama tekniği):eek:key:

Çöllü

Forumdan Uzaklaştırıldı
Eğer cila manyağıysanız benim gibi, Meqiuars Glaze 7 + Collinite 915 + NXT + Quik Detailer 4 lüsünü denemenizi tavsiye ederim. Bu sırayla, Beyaz aracı inanılmaz parlatmıştım. :eek:key:

Elle uygulamaya kalkmayın bir gününüzü alır;)

altıpatlar

Kayıtlı Üye
ben NİGRİN markası adı altındaki ürünleri kullanıyorum çok memnunum...
özellikle su tutmayı engelleyici biyolojik şampuanı ve torpido sütü...