Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

hangı suv

FC640

Kayıtlı Üye
iyi akşamlar öncelikle gecen açtığım konuda büyük harfler kullanarak msjımı yazmıştım bunun sebebi askerim ve alışkanlığım olduğu ve bana göre hos olduğu ıçın buyuk harflerle yazmıştım bunun ıçın tum forumdan ozur dılıyorum arkadaslar.nıssan kaskaı ve peugo 3008 arasında kaldım suv tarzında sızce hangısı yardımınızı beklıyorum

3008in arka tasarımını hiç sevmiyorum ve bir peugeot almam ben özellikle 50 60 milyara ama iç tasarımı çok hoşuma gitmişti fuarda incelediğimde.
Qashqai 3008e göre da bir suv gibi duruyor ve uzun vade de sorunsuzluk bakımından daha iyi olur diye düşünüyorum beyazlarıda kötü durmuyor hani:)
Bunların dışında Hyundai ix35 ve Kia Sportage a da bakabilirsiniz kalite yönünten pek altta olduklarını sanmıyorum.

rica ederim ne özrü..olabilir o seni yermek için değil bilgi amaçlı yazılmış bir yazıdır..ama inceleiğin için çok teşekkürler..
ben dış dış görünüşe göre cevam vereceğim nissan derim ben..

esimle işi nedeniyle tayını olana dek ayrı kalıcaz ve su an kullandığım 2006 leon sport up satıp esime istediği otomatık megane 2 hacback alıcam ve hazıran gıbı de kendıme bı arac alıcam 30 ila 40 milyar arası bı fıyata suv dusunmemın nedenıde artık ailenin buyuyecek olmasından kaynaklanıyor.ne yapayım abi tavsiyen ne

iyi akşamlar öncelikle gecen açtığım konuda büyük harfler kullanarak msjımı yazmıştım bunun sebebi askerim ve alışkanlığım olduğu ve bana göre hos olduğu ıçın buyuk harflerle yazmıştım bunun ıçın tum forumdan ozur dılıyorum arkadaslar.nıssan kaskaı ve peugo 3008 arasında kaldım suv tarzında sızce hangısı yardımınızı beklıyorum

Sorun değil ben gerekli düzeltmeyi yaptım zaten :) :eek:key:

Her ikisi de, otopark Suv u, amaç geniş iç mekan ve oturma kapasitesi ise, Grand Sceniclere bakın. 30-40.000TL arasında zaten her ikisininide benzinli modeli bulunur, pek iyi olmaz.

ikisi arasında nıssan tek olur

2'sinden biriyse..
Qashqai derim..

Geri
Üst Alt