Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Hangİ otomobİl

janset

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar bu forumda bulunan çoğumuzun Seat bağımlılığı ortada ama bilindiği gibi bazı nedenlerden dolayı insanlar bazı bağımlılıklarından vaz geçebilmekte.

kendi adıma konuşacak olursam! eğer aşağıdaki sebeplerden birinden dolayı Seat ımdan vazgeçmek zorunda kalırsam hangi aracı almak isteri diye!eminim ki bu soruyu çoğu arkadaş kendi kendi ne sormuş ve bazı cevaplar oluşturmuştur.

a) Markadan Sıkılmak
b) Kalitesinden emin olamamak
c) Yeni çıkan kasanın, bir önceki kasanın altında ezilmesi
d) Başka bir segment aracın cazip gelmesi

gibi sebeblerden dolayı,seat tınızdan vazgeçmek zorunda kalsanız hangi aracı alırdınız?

İlk ben cevap yazmak istiyorum,olurda yeni kasa LEON bir facia olursa:( alacağım araç Audi A3 olabilir.

ben ise artık sıkıldım kısa araçtan biraz uzun ve ağır olan bir araca geçmek isterim 7,40 veya 5,30 saygılar...

Geri
Üst Alt